استفاده از گل به جشن عروسی شما حال و هوای زیباتری می دهد بنابراین گل ها را تنها در دسته گل عروسی تان تصور نکنید

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

نیلوفر علیزاده/ گل و شکوفه نقش مهمی در جشن عروسی دارد. البته منظورمان دست گل عروس، تاج سر عروس که از گل طبیعی درست شده یا حتی گل های طبیعی که قرار است برای تزئین سالن و اتاق عقد از آنها استفاده کنید نیست، این بار می خواهیم راهی متفاوت برای استفاده از انواع گل ها و شکوفه ها در جشن عروسی شما پیشنهاد کنیم، پیشنهادی با طعم شکوفه!

 

بستنی یخی گلی

ریختن انواع گل های خوراکی در بستنی یخی راهی خوب و البته خوش عطر و طعم است که دهان مهمانانتان را آب می اندازد و البته باعث می شود از تعجب چشم هایشان گرد شود. موقع انتخاب گل هایی که قرار است داخل مایه بستنی بریزید ، حواستان به طعم پایه بستنی هم باشد.

 

 

کاپ کیک گلی

اگر تصمیم گرفته اید که به جای یک کیک چند طبقه بزرگ، برای مهمانانتان انواع و اقسام کاپ کیک را در طعم های مختلف سرو کنید، یادتان باشد که اضافه کردن چندین شکوفه یا گلبرگ خوراکی می تواند طعم و مزه این شیرینی ها را دو چندان کند. در ضمن جلوه زیبایی هم به میز پذیرایی جشن شما می دهد.

 

 

نوشیدنی فانتزی میل دارید؟

انواع شربت و آب میوه، جزو جدانشدنی منو عروسی هایی است که در فصل های گرم سال برگزار می شود برای اینکه لیوان های نوشیدنی روی میز منظره زیباتر و طعم بهتری داشته باشید، چند گلبرگ خوراکی داخل آب بریزید و اجازه دهید یخ بزند. از این یخ های گلی برای خنک کردن نوشیدنی تان استفاده کنید ولی باز هم موقع انتخاب گلبرگ ها به طعم پایه شربت هم توجه کنید.

 

 

بگو پنیررررررررر!

چیز کیک یکی از خوشمزه ترین و البته پرطرفدارترین خوراکی ها و اسنک هایی که در کافی شاپ ها به شدت مورد استقبال قرار می گیرد و به طور حتم اگر روی میز پذیرایی جشن عروسی شما هم جای بگیرد، ظرف سه سوت توسط مهمانان خوش اشتها تمام می شود! تزئین کردن این چیز کیک با گلبرگ های خوراکی هم پیشنهادی است که باید قبل از رد کردن آن حسابی فکر کنید.

 

 

کیک گلی

خیلی از عروس ها برای تزئین کیک عروسی شان از گل استفاده می کنند. اگر شما هم جزو همین دسته هستید و هنوز سفارش نداده اید، خوب است که به جای گل مصنوعی به استفاده از گل های طبیعی برای تزئین کیک فکر کنید. البته با مشورت یک گل فروش، گل هایی را انتخاب کنید که ماندگاری بالاتری دارند و زود پلاسیده نمی شوند.

<

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.