این 7 حقیقت را درباره مزاسم ازدواج 7 سلبریتی مشهور بخوانید ولی مراقب باشید شاخ درنیاورید!

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

افراد مشهور به ویژه از نوع هالیوودی‌اش به خاطر سبک زندگی پرخرج و اسرافی‌شان زبانزد خاص و عام‌اند و حتی در روز عروسی‌شان هم حاضر نیستند کوتاه بیایند و هر بار به نوعی خبرساز می‌شوند. این 7 حقیقت را درباره 7 سلبریتی مشهور بخوانید ولی مراقب باشید شاخ درنیاورید!

1. ارزش بیانسه برای جی حتما خیلی بیشتر از این حرف‌هاست ولی شما فکر می‌کنید این خواننده مهم‌تر است یا حلقه ازدواج الماس 5 میلیون دلاری‌اش؟!

 


2. هر کارت عروسی که هولی والانسف خواننده سرشناس استرالیایی و همسرش نیک کندی برای مهمانانشان فرستادند چیزی حدود 300 یورو برایشان آب خورد!

 


3. اوریل لوین خواننده مطرح موسیقی راک که دوست نداشت حتی در روز عروسی‌اش هم شبیه یک خواننده راک نباشد، لباسی به رنگ مشکی با تم قرمز پوشید و همه طرفدارانش را حیرت زده کرد.

 


4. فهرست مهمانان عروسی نیکول ریچی به دوستان و اعضای خانواده‌اش محدود نمی‌شود. او حتی فیل دست آموزش را هم به عنوان مهمان در نظر گرفته بود و خیلی شانس آورد که هیچ کدام از مدعوین زیر دست و پای این مهمان کوچولو له نشدند!

 


5. اگرچه ماریا کری و تومی موتالا خیلی وقت است از هم جدا شده‌اند اما نمی‌شود از 50 دختری که در سال 1993 درجشن عروسی این دو نفر سبدهای گل را حمل می‌کردند به این سادگی ها گذشت.

6. شاید با خودتان فکرکنید که افراد مشهور در زندگی‌شان صاحب همه چیز هستند و هیچ آرزویی ندارند اما این مساله قطعا در مرود کیت موس صدق نمی‌کند چون او قطعا کمی کمبود جواهر داشت چرا که سفارش داده بود 40 سنگ قیمتی روی لباسش بدوزند.

 


7. فکر می‌کنید دوختن لباس عروس کدام ستاره مشهور دنیا بیشتر از همه طول کشیده؟ این رکورد متعلق به سلن دیون است که یک گروه حرفه‌ای 1000 ساعت روی لباس عروسش کار کردند تا توانستند آن را مطابق سلیقه خانم مشکل پسند تمام کنند.

 

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.