همه که نباید با دکتر و مهندس ازدواج کنند گاهی مرد زندگی ممکن است یک تنیسور باشد، به خصوص وقتی خانم هم ورزشکار است

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

یاسمین ثریا/ نگار و سعید تنها یک سال اختلاف سنی دارند و کاملا در کنار هم می‌درخشند. نگار 30 ساله مهندس عمران و سعید 31 ساله مربی تنیس است. نگار ادعا می‌کند:« من خواستگار سعید شدم!» البته منظورش ایجاد جرقه اتفاق ازدواج است و نه خواستگاری رسمی. او در این باره می گوید: «سعید اصلا بلد نبود از این ماجراهای عاشقانه که در فیلم‌ها می‌بینیم را بسازد بنابراین در جریان علاقمندی‌‌مان من پا پیش گذاشتم». شاید با خودتان فکر کنید که آقا سعید چه جور پسری بوده که نگار برایش آستین بالا زده است؟ نگار درباره تازه دامادش می‌گوید:« من به خاطر ماهیت شغلی‌ام دوست و آشنا زیاد دارم اما شخصیت سعید را جور دیگری می‌پسندیدم. نجابت و جدیت او برایم جذاب بود».

قصه از کجا شروع شد؟

آقای مربی در یک خانواده تنیسور متولد شده؛ پدر و برادرش مربی و بازیکن‌اند بنابراین سعید خان از 6 سالگی اوقاتش را در زمین تنیس سپری کرده و این ورزش جالب را از پدرش یاد گرفته است. آشنایی نگار و سعید از علاقه نگار به تنیس شروع شد چرا که نگار خانم هم حدود 2 سال پیش تصمیم می‌گیرد تنیس را شروع کند بنابراین به دفتر باشگاهی می رود که سعید در آن مشغول به کار بوده و دست روزگار سعید را برای آموزش او می‌فرستد.###

 

 

نگار شاگرد سخت‌کوشی بود

نگار خانم که راست دست است تنیس را با جدیت شروع کرد. در 6 ماه ابتدای آموزشش هفته‌ای 5 نوبت به زمین میر‌فت و با سعید تمرین می‌کرد اما درد دست او را به مطب متخصص ارتوپد راهی کرد. متخصص تشخیص داد که مچ دست راست نگار آب آورده؛ دستورش هم این بود که نگار خانم تا 1 سال تنیس را تعطیل کند.
اما نگار سخت‌کوش حاضر نبود تنیس را کنار بگذارد. در ساعت‌های تنیسش به زمین می‌رفت، روی نیمکت می‌نشست و از سعید می خواست بازی با دست چپ را به او بیاموزد. البته سعید مربی جدی قصه ما به این آسانی‌ها زیر بار نمی‌رفت با این حال جدیت او به پای پافشاری‌های نگار نمی‌رسید و نگار بالاخره موفق شد او را راضی کند و بعد از یک سال تمرین با دست چپ بتواند یک تنیسور چپ دست شود.###
این تمرین‌های مداوم نگار در کنار آقا سعید باعث شد که شاگرد و مربی کم کم به هم علاقه‌مند شوند و در نهایت تصمیم بگیرند با هم ازدواج کنند بدون این‌که در قید و بند محدودیت‌های امروزی باشند.
آنهایی که می‌گویند آمار ازدواج پایین است و فرد مناسب برای ازدواج پیدا نمی‌کنیم بهتر است کمی در زندگی وارد راه‌های مختلف شوند همه که نباید همسر دکتر، مهندس، وزیر یا وکیل شوند. اگر هم از مخارج عروسی واهمه دارید بهتر است از این زوج جوان الگو بگیرید. برای این‌‌که ببینید این زوج عروسی خود را چطور ساده و مختصر برگزار کردند ادامه داستان ازدواج‌شان را در روزهای آینده بخوانید.

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.