اگر حس خوشایند داشتن دفترچه خاطرات را تجربه کرده‌اید، می‌توانید بفهمید که درست کردن دفتر یادگاری مهمانان در مراسم عروسی تا چه حد می‌تواند هیجان‌انگیز باشد

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

مهمانان می‌توانند یادگاری‌ها و آروزهای خوبشان برای عروس و داماد را در یک دفترچه معمولی هم بنویسند ولی برای خاص‌تر شدن آن می‌توانید از پیشنهادهای ما الهام بگیرید.


1. به جای یک دفترچه بزرگ، کاغذهای کوچکی با تزئینات خاص و متناسب با تم رنگی مراسم آماده کنید تا مهمانان بعد از نوشتن یادگاری‌شان آن را مثل رول بپیچند. می‌توانید یک سبد زیبا هم برای جمع‌آوری این کاغذهای کوچک روی میز قرار دهید.

 


2. دوست دارید بدانید که چه کسانی به عروسی شما آمده بودند تا بعدا برای همه آنها پیام تشکر ارسال کنید؟ شاید بد نباشد از این الگوی کندوی عسل استفاده کنید.

 


3. به جای یک دفترچه معمولی جعبه‌ای با دو سری عکس از خود و همسرتان در لباس عروسی و دامادی آماده کنید. یک سری از عکس‌ها متعلق به مهمان‌ها خواهد بود تا با عنوان یادگاری با خودشان ببرند و سری بعدی هم در جعبه می‌ماند تا کنارشان یادگاری بنویسند.

 


4. کارت‌های رنگی که داخل یک جام یا تنگ شیشه‌ای ریخته می‌شوند هم می‌تواند جای دفترچه معمولی را بگیرد و جملات یادگاری مهمان‌ها برای زوج جوان را شخصی‌تر کند.
5. ذوق و سلیقه مهمان‌ها را دست کم نگیرید؛ برگه‌هایی ساده همراه با چند مداد رنگی یا ماژیک در دسترسشان قرار دهید و در پایان مراسم شاهد هنرنمایی هایشان باشید.

 


6. کمتر دفتری است که بتواند جایگزین این دستگاه تایپ قدیمی شود و مهمان‌ها را غرق در تعجب و لذت کند!

 


7. با کمی ذوق و سلیقه و البته صرف وقت می‌توانید این درخت آرزوها را آماده کنید تا مهمان‌هایتان آروزهایشان برای شما را بر بال پرنده‌های عاشق بنویسند و لابه‌لای شاخه‌های درخت بنشانند.

 


8. اگر قرار است مهمان‌ها یادگاری‌هایشان را روی کاغذ بنویسند ، خب چه چیزی بهتر از یک صندوق پست قدیمی برای نگهداری آنها؟!

 

 

 

<

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.