در پنجمین سمینار باشگاه نوعروس که با حضور دکتر کردی در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد به اعضای خوش شانس باشگاه نوعروس جوایز متنوعی به ارزش ده میلیون تومان اهدا شد .

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

فرهنگسرای اندیشه ، پنجشنبه 29 بهمن ماه میزبان اعضا باشگاه نوعروس بود که برای شرکت در پنجمین سمینار باشگاه با سخنرانی دکتر عبدالرضا کردی گرد هم آمده بودند. در سمینار " وصلت عاشقانه، زندگی ماهرانه"  که از سلسله سمینار های باشگاه نوعروس بود، دکتر کردی با بیان اهمیت مهر و محبت در زندگی زوجین و رعایت احترام متقابل، گفت زوجین بایستی مهارت های زندگی ماهرانه و شاد را یاد بگیرند و از من بودن و منیت بگذرند و در زندگی مشترک به ما برسند. وی ضمن بیان این نکته که با آموختن مهارت های زندگی، دانش شاد  زیستن  و فهم عاشق زیستن میتوانیم به مرحله ای برسیم که خداوند ما را شایسته فتبارک اله بداند، تعالی افراد در زندگی متاهلی را در گرو تعالی و احترام همسر دانست.

    

بعد از پایان بخش اول سخنرانی دکتر کردی و پذیرایی از شرکت کنندگان حاضر در سمینار، بخش دوم  با پخش تیزر معرفی جشنواره های برگزار شده نوعروس ادامه پیدا کرد. در بخش دوم نیز دکتر با تاکید بر این نکته که قدر لحظات بی مانند زندگی خودتان را بدانید گفت یاد بگیرید روابطتان را مدیریت کنید، در رابطه با خانواده ها ی طرفین و دوستان . همسرتان را دوست بدارید، با القاب زیبا و  پر از محبت یکدیگر را صدا بزنید و در واقع همه چیز یکدیگر باشید.

سخنرانی دکتر عبدالرضا کردی در دو بخش جذاب و شنیدنی برای حاضران برگزار شد و به زودی فیلم این مراسم را در سایت نوعروس مشاهده خواهید کرد.

اسپانسرهای این مراسم، شرکت تکدانه، فروشگاه اینترنتی خانومی، سالن زیبایی رونیکا، آتلیه عکاسی آرشیدا، تشریفات اروین بودند که در پایان مراسم، به قید قرعه به شرکت کنندگان در سمینار  جوایزی از طرف باشگاه نوعروس و برخی از اسپانسرها اهدا شد.

    

از طرف باشگاه نوعروس ، یک سفر ماه عسل به کیش به ارزش دو میلیون تومان به زوج خوش شانس این سمینار به قید قرعه اهدا شد.

     

 

         

جوایز دیگر به قرار زیر بودند: 5 میکاپ اسپرت رایگان هریک به ارزش 300 هزار تومان به 5 نفر از طرف سالن زیبایی رونیکا، ده عکس با روتوش و چاپ بر روی شاسی 70*50 برای ده نفر از طرف آتلیه عکس و فیلم آرشیدا و هم چنین ده بن 300 هزارتومانی تخفیف در پکیج عروسی از آتلیه آرشیدا و بن های تخفیف 20 هزار تومانی برای خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی خانومی به همه شرکت کنندگان حاضر در سمنیار اهدا شد.

پذیرایی و گل آرایی این مراسم را تشریفات اروین بر عهده داشتند. 

بخش از پذیرایی مراسم را شرکت تکدانه از اسپانسر های همایش بر عهده داشتند.

    
شما هم میتواند عدد ۴۰ را به سامانه ۳۰۰۰۲۲۱۶ پیامک کنید و عضو باشگاه نوعروس شوید و در سمینارهای  نوعروس رایگان شرکت کنید.

 

 

 

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.