راضی کردن خانواده پسر

من با پسری حدود ۳ سال رابطه دارم و این رابطه منجر به حاملگی من شد و در نهایت سقط جنین ولی قبل از اینکه خانواده ایشون بفهمن خودمون به خونواده شون گفتیم ولی زیر بار نمیروند و هرچی پسرشون میگه من اینکارو کردم نمیتونن درک کنن قضیه رو دوست ندارم کار به شکایت برسه چون غیر از بی ابرویی چیز دیگه ای نمیتونه داشته باشه ممنون میشم راهنماییم کنین
پاسخ

با سلام به شما کاربر گرامی سایت نوعروس

اگر منظورتان این است که این خانواده قبول ندارند که شما در رابطه با پسرشان باردار شدید و راهنمایی می خواهید که چطور خانواده ی پسر رو راضی به ازدواج کنید، پاسخ ما این است که دوست عزیز، برای اینکه یک رابطه به ازدواجی موفق برسد، لازمه اش این است که پسر صد در صد دختر را به عنوان همسر بخواهد و برایش تلاش کند.

پس این مسئولیت پسر آنهاست که با صحبت با خانواده اش آنها را به این باور برساند که شما تنها با او در رابطه بوده اید. وگرنه تنها در صورتیکه پسر، بخواهد بر خلاف خواسته ی خانواده اش و با مسئولیت خودش  با شما ازدواج کند و با تمام وجود شما را به عنوان همسر بخواهد این ازدواج می تواند آینده ی خوبی داشته باشد.

اما حتی در این حالت هم رابطه ی شما با خانواده ی پسر خیلی خوب نخواهد بود و شما  باید این را از قبل بپذیرید، مگر اینکه به مرور زمان با موضوع کنار بیایند.

اما اگر نه پسر راضی باشد نه خانواده اش، به شما پیشنهاد می دهیم که روی پذیرش این واقعیت کار کنید که این رابطه به سرانجام نمی رسد. می توانید با مراجعه به مشاوران روانشناس، کمک بگیرید تا برای قبول این واقعیت به شما کمک کنند.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

مطالب زیر در همین زمینه را بخوانید:

آیا با یه بار نزدیکی کوتاه مدت میشه حامله بشم؟
لطفا کمی صبر کنید...