این بار برای حضور در مهمانی یا جشن عروسی بستگان طوری تغییر کنید که همه آدرس آرایشگاهتان را بپرسند . مشاوران زیبایی خانومی قدم به قدم همراه شما هستند تا بتوانید آرایش مجلسی را اصولی یاد بگیرید .

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

راز تفاوت آرایش شما و دوستان دیگرتان در رعایت کردن نکته های ریزی است که مشاوران خانومی فقط به شما می گویند .

قدم اول: پوستتان را کاملاً تمیز کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که پوست صورتتان را با شوینده یا تونر مناسب کاملاً تمیز کنید، این کار باعث می شود تا آرایش به خوبی روی صورت شما بنشیند.

تونر صورت تی تری اوریف لیم


قدم دوم : زیر سازی فراموش نشود.
یکی از مهم ترین نکته ها برای داشتن یک آرایش مجلسی ماندگار استفاده از زیر ساز مناسب برای آرایش است. زیرساز های آرایشی بی رنگ هستند، اما رنگ پوست را یکدست می کنند و با استفاده از آن ها منافذ پوست تا حدی جمع شده و آماده آرایش می شود. اما در انتخاب پرایمر آرایشی باید به نوع پوستتان دقت کنید:
اگر پوست چرب دارید :
برای داشتن یک آرایش ماندگار لازم است از زیرساز آرایش مات استفاده کنید.
پوستتان خشک است:
اغلب پرایمرهای آرایشی حاوی مرطوب کننده هستند و استفاده از آن باعث می شود تا کرم پودر به خوبی روی پوست شما بنشیند.

پرایمر آرایش مات کننده گلدن رز

زیرساز آرایش بورژوا

زیرسازی برای آرایش چشم: برای زیر سازی آرایش چشم و دوام بیشتر سایه چشم، از بیس سایه استفاده نمایید.
بیس سایه چشم آرت دکو


حالا شما تمامی زیرساز ها و بیس های لازم را استفاده کرده اید و وقت شروع یک آرایش عالی ماندگار برای یک مهمانی و جشن چندین ساعته است.

    

قدم سوم : پوست بی نقص
کانسیلر راز یک آرایش شاداب و بی نقص است، برای پوشش لک ها و جای جوش ها، رفع تیرگی، خطوط دور چشم و رفع اثر خستگی دور چشم لازم است ابتدا از کانسیلر استفاده کنید.

کانسیلر هیدرومیرکل بیو

کانسیلر پرفکت آرت دکو 


مرحله بعد استفاده از کرم پودر با ماندگاری بالا است، اگر می خواهید که کرم پودر بیشتر جذب پوست شما شود، با انگشت روی پوست بزنید و اگر می خواهید پوشش قوی تری داشته باشد، از اسفنج یا پد استفاده کنید. در این مرحله اگر پوست چربی دارید، می توانید برای تثبیت آرایش پوست خود، پس از کرم پودر از مقداری پنکک استفاده نمائید.

کرم پودر افینیتون  میبلین

کرم پودر فلاور بورژوا


نکته فنی : اگر پوستتان  خشک است، به شما توصیه می شود از کرم پودر استفاده کنید و استفاده از پنکک را فراموش کنید، غیر از این یکی که پیشنهاد شماره یک بهترین آرایشگران دنیا برای پوست خشک است:

پنکک چرب رولی اورآل

نکته ای برای حرفه ای ها :
اگر قبلاً تمرین کرده باشید، برای یک آرایش زیبا استفاده از سایه روشن را به شما توصیه می کنیم، می توانید از پنکک یا کرم پودرهای تخصصی این کار و یا به سادگی از دو کرم پودر یا پنکک چند درجه تیره تر و چند درجه روشن تر استفاده کرده و با توجه به فرم صورت خود سایه روشن انجام دهید.


پنکک کانتورینگ اوریف لیم

برای آن که رژلب شما ماندگار تر باشد، کرم پودر یا پنکک را کمی بر روی خط لب ها بکشید.

قدم چهارم: رژگونه بزنید
این موضوع در مورد رژگونه هم صدق می کند، برای رژگونه زدن از یک برس رژگونه استفاده کنید و با توجه به فرم صورتتان رژگونه بزنید.


رژ گونه تراکوتا فلورمار

ست برس آرایشی 5 تکه فلورمار

براش رژگونه فلورمار


قدم پنجم : چشم ها چشم ها

برای سایه چشم، با توجه به رنگ آرایش و یا رنگ لباستان از پالت سایه چشم با رنگ بندی مناسب استفاده نمایید. بعد از سایه زدن، با توجه به فرم صورت و فرم چشم، خط چشم بکشید.

سایه چشم کالر استی رولون

با استفاده از مدادابرو یا سایه ابرو (بستگی به مهارت شما دارد) ابروی خود را طراحی کنید و بعد با استفاده از ریمل ابرو با رنگ مناسب، جلوه ابروی خود را بیشتر کنید. برای دیدن شیوه طراحی ابرو میتوانید از این ویدئو کمک بگیرید.

ماژیک ابرو فلور مار


ریمل ابرو بوژوا

در این مرحله اگر می خواهید از مژه مصنوعی استفاده کنید، مژه را با دقت بچسبانید، سپس کمی ریمل بزنید تا مژه مصنوعی با مژه های شما یکنواخت شود و جلوه طبیعی بگیرد. اما اگر می خواهید فقط از ریمل استفاده کنید، در صورتی که قد مژه ها کوتاه یا متوسط است، ابتدا از ریمل بلند کننده و پس از آن از ریمل حجم دهنده استفاده کنید. و البته توجه کنید که خوب است از ریملی با حجم دهندگی مناسب استفاده کنید.

ریمل حجم دهنده ضربدر 10 ضد آب فلورمار

ریمل 2 در1 ریمل

مژه مصنوعی پرپشت فلورمار

            


قدم ششم: رژلب با ماندگاری بالا
ابتدا خط لب بکشید و لب هایتان را به فرم مورد نظر خود طراحی کنید. سپس لب ها را با همان مداد رنگ کنید. سپس از رژلب ماندگار برای آرایش لب ها استفاده نمایید.

خط لب نرم ضد آب آرت دکو

رژ لب لانگ ورینگ فلورمار

لاک لب آرت دکو


قدم هفتم: آرایش خود را تثبیت کنید

حالا وقت استفاده از پودر تثبیت کننده آرایش است، اگر از پودر تثبیت کننده درخشان استفاده می کنید، با دقت آن را بر روی پوست گونه ها و پیشانی پخش کنید. اما اگر پودر تثبیت کننده مات استفاده می کنید، با یک برس بزرگ، پود ر را بر روی تمامی صورت پخش کنید. نترسید پودرهای تثبیت کننده آرایش بسیار سبک هستند و وقتی استفاده می کنید، فقط آرایش را ثابت و ماندگار می کند و اصلاً به نظر نمی رسد که از پودر دیگری بر روی آرایش استفاده کرده اید.

پودر تثبیت کننده آرایشی فلورمار

قدم هشتم: زلف بر باد دهید
حالا نوبت موهاست، پیشنهاد می شود که چند ساعت قبل موهایتان را با شامپو و سپس ماسک مناسب شستشو داده، آبکشی کرده و به خوبی خشک کرده باشید. یادتان باشد که برای داشتن یک براشینگ ماندگارلازم است که موها مرطوب نباشند. برای حالت دادن موها، خوب است موهایتان را تقسیم بندی کرده و از گیره های کوچک برای جداسازی دسته ها استفاده نمایید. با استفاده از موس حالت دهنده هم زمان با سشوار کشیدن، می توانید موهایتان را حالت دهید و تثبیت کنید. هم چنین می توانید برای تثبیت بهتر حالت موها در انتهای کار، از اسپری حالت دهنده استفاده نمایید. این نکته های فنی سشوار کشیدن حرفه ای را بخوانید

موس حجم دهنده 24 ساعته ولا

تافت اولترا شوآرتزکف
                     
قدم نهم: پوست یکدست و براق
برای زیبایی پاها و داشتن پوست یکدست و براق مانند آن چه روی فرش قرمزها دیده می شود، از اسپری براق کننده بدن و یا کرم پوشاننده پا استفاده نمایید، اگر می خواهید بدن شما جلوه درخشانی داشته باشد می توانید کرم درخشان کننده بدن را انتخاب کنید و جلوه زیبایی به پوست خود بدهید.

اسپری براق کننده بدن سالی هنسن

کرم پوشاننده رنگی پا سالی هنسن

قدم دهم: ناخن های شیک
مطمئناً لاک ناخن و تاپ کت را فراموش نخواهید کرد، این مرحله آخر است

لاک کارناوال گلدن رز

تاپ کت تری دی گلدن رز

قدم یازدهم: مدرن و متفاوت باشید !
لازم نیست در همه میهمانی ها طلا بیاویزید ، آرایشی شاداب و ماندگار همراه با تلالو کریستال های سواروسکی بسیار چشمگیر خواهد بود. حالا از کسی بخواهید تا زیور آلات متناسب با لباستان را برایتان بیاویزد و پیشنهاد می کنیم کریستال های شفاف سواروسکی با تراش های زیبا و خاص، را ببینید، این روزها این کریستال های لوکس بهترین انتخاب هستند و شانس بزرگی است اگر کریستال های شفاف سواروسکی با تراش های زیبا و خاص با قیمت عالی در دسترس باشند.

نیم ست کریستال نقره اشک چندرنگ سواروسکی


قدم دوازدهم: عطرهای شیرین و گرم برای مهمانی شب
اگر به جشن عروسی یا مهمانی شب می روید، از عطر شیرین و گرم استفاده کنید، خصوصاً که این عطرها مناسب فصل زمستان هستند و ماندگاری خوبی هم دارند و پیشنهاد فروشگاه اینترنتی خانومی را هم می توانید ببینید.


ادوپرفیوم پورفم ایگنر

ادو پرفیوم مادمازل نینا ریچی

    

نکته های در گوشی مشاوران خانومی برای شما :
نکته اول: یادتان باشد که برای آرایش مجلسی و یا رفتن به آتلیه، از کرم پودر بیشتر و یا خط چشم نامتناسب استفاده نکنید زیرا نتیجه کار زیبا نخواهد بود و آرایش روی صورتتان می ماسد .

نکته دوم: یک آرایش زیبا و درخشان که در تمام طول مهمانی و جشن ماندگار و شاداب است، به همراه آرایش بدن زیبا و زیور آلات خاص جلوه شما را دو چندان می کند، اما یادتان باشد که مهمترین نکته برای یک خانم جذاب، زیبایی چهره او نیست، درواقع شادابی، رسیدگی و توجه به جزئیات آرایش و لباس و علاوه بر آن رفتار متناسب است که به یک بانو جذابیت می بخشد.

اگر همه این اصول را رعایت کرده باشید میتوانید از داشتن یک آرایش ماندگار در طول مهمانی مطمئن باشید . آرایشی شیک که نه تنها چهر شما را خسته نکرده و پشت پلک هایتان نماسیده ، بلکه تا پایان جشن و مهمانی خیالتان را از هر لحظه چک کردن در آینه هم راحت کرده است

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.