برای خودتان یه آرایشگاه عالی پیدا کنید تا کنار زیبایی عروس خانم به چشم بیایید

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

 تحریریه نوعروس /یاسمین ثریا: زمانی دامادها صبح روز عروسی به سلمانی محل‌شان می‌رفتند و موهای‌شان را کوتاه و صورت‌شان را اصلاح می‌کردند و این می‌شد تمام آنچه یک مرد برای آراستن ظاهرش در مراسم ازدواج انجام می‌داد اما در این سال های اخیر آرایشگاه‌ داماد با تبعیت از جدید‌ترین متدها و مدل‌های پیرایش مردان در تمام دنیا برای مراسم ازدواج خدمات ویژه‌ای را ارائه می‌دهد. اگر دوست دارید اول از چنین خدماتی بهره‌مند شوید بعد لباس دامادی به تن کنید این راهنما را مو به مو بخوانید. چطور یک آرایشگاه داماد خوب پیدا کنیم؟

از تجربه دیگران استفاده کنید


ببینید ازنزدیکان‌تان چه کسی مدل موی دل‌خواه تان را دارد و آیا این مدل روی سر او تمیز و بی‌نقص در آمده است؟ اگر این دو ویژگی را در مورد موهای کسی پسندیدید از او بپرسید موهایش را کجا کوتاه کرده و یک بار به آنجا بروید و در صورت راضی بودن از کارشان کوتاه کردن موهای تان را برای روز دامادی به آن آرایشگر بسپارید.

برای انتخاب آرایشگاه داماد از اینترنت کمک بگیرید

بسیاری از آرایشگاه ها در شبکه اینترنت پایگاه دارند که می‌توانید با مراجعه به این پایگاه‌ها خدمات این سالن‌ها و نمونه‌ کارهای آنها را ببینید و همچنین از هزینه آرایشگاه داماد نیز باخبر شوید. همچنین فروم‌های (اتاق های گفتگو) مختلفی برای صحبت کردن درباره استایل دامادی وجود دارند که سرزدن به آنها هم خالی از لطف نیست.

آرایشگاه داماد را از نزدیک ببینید

سری به آرایشگاه داماد هایی که پیدا کرده‌اید بزنید و ببینید کیفیت کار آنها چگونه است، بهداشت آرایشگاه، زیبایی آرایشگاه و طرز برخورد پرسنل بسیار اهمیت دارد. برخی آرایشگاه ها فقط به دلیل شناخته شده بودن سر زبانها هستند و شاید اگر خودتان به آنها مراجعه کنید از کیفیت کار، برخورد و بهداشت پرسنل خوش‌تان نیاید.

آرایشگاه داماد را بپسندید

یک آرایشگاه داماد خوب آرایشگاهی است که پرسنل آن با شما رفتار محترمانه‌ای دارند زیرا از اینکه شما آنها را انتخاب کرده‌اید خرسندند. از طرفی مدیر یک آرایشگاه باید بتواند محیط را کاملا تمیز و با طراوت نگاه دارد. وقتی وارد آرایشگاه می‌شوید ببینید وضعیت پاکیزگی سرشورها، میزکار، دیوارها، کف و سرویس‌های بهداشتی چگونه‌ است. اگر مدیر آرایشگاه به این موارد اهمیت نمی‌دهد دیگر آنجا نروید زیرا در سطح شهر آرایشگاه هایی هستند که به حداقل های حقوق مشتری اهمیت می‌دهند.

کار آرایشگر را بپسندید

بعد از انتخاب آرایشگاه داماد باید به کار آرایشگر توجه کنید. ضمن مشاهده مهارت دست او ببینید می‌تواند سریع و بدون سردرگمی کاری که از او خواسته شده را به نتیجه برساند یا نه، و اینکه آیا دور و برش را تمییز و مرتب نگاه می دارد، روپوش و سرو و وضع مرتبی دارد و محترمانه صحبت می کند؟ اگر این موارد در مورد آرایشگر صدق می‌کرد و کیفیت کار او را هم قبول داشتید بروید جلو و با او صحبت کنید.

 آلبوم کارهای قبلی آرایشگاه داماد انتخابی را ببینید

این روزها در بسیاری از آرایشگاه ها آلبوم کارهای قبلی هر کدام از آرایشگرها وجود دارد، می‌توانید آلبوم دامادهای قبلی را از آنها طلب کنید. البته این آلبوم‌ها و پرسیدن از سوابق آرایشگر نمی‌تواند چندان نتیجه قابل اطمینانی به شما بدهد زیرا عکس‌های داخل آلبوم می‌تواند از هر جایی تهیه شده باشد یا موهای مدل‌های داخل عکس ممکن است توسط فرد دیگری آراسته شده باشند. در مورد اطلاعات سوابق هم معمولا خیلی نمی توانید به گفته های آرایشگرتان اعتماد کنید بنابراین استناد به نتایج فعلی که در آرایشگاه می‌بینید مطمئن‌تر است.

هنر و خلاقیت آرایشگر را بپسندید

آرایش و پیرایش قبل از این‌که حرفه باشد هنر است. یک آرایشگر ضمن این‌که تکنیک‌ها و روش‌های آراستن مشتری‌اش را می‌داند باید سلیقه و ابتکار خوبی داشته باشد تا بتواند در مورد هر کس تکنیک‌ها را به طرز منحصر به فردی پیاده کند تا بهترین و جذاب‌ترین ظاهر را از او بسازد مثلا اگر شما می‌گویید این مدل را دوست دارم آرایشگر باید بتواند این مدل را برای شما نقد کند و بگوید به چه دلایلی موافق یا مخالف است که این مدل را روی سر شما پیاده کند. چنین آرایشگری در آرایشگاه داماد می‌تواند ظاهر شما را برای روز دامادی مثل یک مدل گیرا و شیک بیاراید.

مدارک آرایشگاه داماد را چک کنید

بسیاری از آرایشگاه ها در تبلیغات خود از متدها و مدارک به روز بین‌المللی صحبت می‌کنند اما در واقع فقط مدرک دوره عمومی فنی حرفه‌ای را دارند. اگر آرایشگاه یا آرایشگری در مورد مدارک و متدهایش ادعایی دارد حتما روی دیوار دفتر مدیر آرایشگاه دنبال اسناد این ادعاها باشید. در غیر این صورت باید پول تبلیغات کذب را به این آرایشگاه بدهید و مشابه خدمات آن‌ها را می‌توانید در آرایشگاه های معمولی‌تر هم داشته باشید.

نظر سایر مشتری‌ها را بپرسید

یک نحوه انتخاب آرایشگاه داماد این است که حتما اگر دیدید در آرایشگاه مشتری‌هایی حضور دارند، کنار آنها بنشینید و در مورد آرایشگاه داماد و آرایشگر مورد نظرتان از آنها بپرسید. این افراد می‌توانند معایب یا محاسن کار آرایشگاه یا آرایشگر را در اختیارتان قرار دهند و به نکاتی اشاره کنند که شاید فکر خودتان به آن نرسیده باشد.

 از آرایشگاه داماد انتخابی خدمات آزمایشی بگیرید

اگر آرایشگاه و آرایشگری را انتخاب کردید حتما چند ماه قبل از عروسی خدماتی که از او می‌خواهید را امتحان کنید تا ببینید کیفیت کار و نحوه عملکرد آرایشگر دقیقا چگونه است. ممکن است آرایشگر موقع شستن سر یا اصلاح صورت‌تان خیلی خشن و باعجله بخواهد کارش را یک‌جوری تمام کند یا این‌که اصلا نتیجه کار او را نپسندید و ترجیح بدهید پول‌تان را در آرایشگاه دیگری خرج کنید.

امکان انجام خدمات دل‌خواه‌تان را از آرایشگاه داماد جویا شوید

کوتاهی مو، اصلاح صورت، برداشتن ابروهای پرپشت، پاکسازی پوست، بخور، رنگ مو، گریم صورت، اصلاح موهای کم‌پشت، صاف کردن مو، فر کردن مو، خدمات ناخن، ماساژ صورت، سر و بدن، تست استایل و گریم، کمک به پوشیدن و ست کردن کت و شلوار همگی می‌تواند در یک آرایشگاه امروزی به شما ارائه شود. برای نمونه اسکات، آرایشگاهی برای آقای داماد است که خدمات مذکور را ارائه می دهد.

 

 

خدمات یک آرایشگاه دامادی چند؟


اگر بخواهید به آرایشگاه‌هایی که سرویس دامادی ارائه می‌دهند مراجعه کنید می‌توانید تمام خدماتی که در بالا به آن اشاره کردیم را به صورت یک‌جا به نرخ روز دریافت کنید. توجه داشته باشید که این خدمات اگر به صورت تک به تک بخواهند ارائه شوند در مجموع هزینه آرایشگاه داماد بیشتر خواهد شد، بنابراین به نفع‌تان است که کل پکیج را یک‌جا در قراردادتان با آرایشگاه انتخاب کنید.


من یک مرد هستم! گریم، ماساژ و آرایش مو یعنی چه!


بسیاری از آقایان تصور می‌کنند خدمات ذکر شده در بالا تنها مختص خانم‌ها هستند اما این آقایان باید بدانند که خوش‌تیپ‌ترین خبرسازها تمام این اقدامات را انجام می‌دهند و بعد جلوی دوربین حاضر می‌شوند مثلا اگر آرایشگر به شما پیشنهاد گریم می‌دهد این به معنی خط چشم کشیدن و قرمز کردن گونه‌های شما نیست بلکه افراد متخصص حاضر در آرایشگاه چهره شما را با تکنیک‌های گریم متعادل می‌کنند. چنین متخصصانی در آرایشگاه داماد می‌دانند چطور با استفاده از مواد گریم اوج جذابیت چهره داماد را به مهمان ها منعکس کنند. مثلا اگر داماد دور چشم‌هایش چروک دارد، بینی‌اش کمی پهن است اما فک استخوانی مردانه و جذابی دارد گریمور ضمن تعدیل دو اشکال جزئی صورت، فک او را بارزتر نمایش می‌دهد. در مورد خدمات ماساژ و پاک‌سازی هم باید به شما بگوییم که این دو اقدام طراوت و شادابی پوست جوان شما را حفظ می‌کنند و با توجه به فشارهای ناشی از مقدمات جشن عروسی سبب تسکین و ایجاد حالت ریلکسیشن در جسم و روح شما می‌شوند. امروزه افراد متخصص در آرایشگاه های مردانه حضور دارند و تمام این خدمات را ماهرانه برای آقایان شیک و خوش استایل امروزی انجام می‌دهند. اما مواردی هم هست مثل برداشتن ابرو که باید هوشیار باشید و اجازه ندهید آرایشگر داماد این کارها را انجام بدهد.


 

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.