عروس‌های جوان از شش ماه مانده به جشن ازدواجشان، به کوچکترین جزییات لباس و آرایش خود فکر می‌کنند تا مبادا یک اشتباه کوچک منجر به یک فاجعه بزرگ شود! اما همین عروس خانم‌ها ممکن است جزییات کوچکی را در لباس و سر و وضع داماد از یاد ببرند که اگر از چشم و ذهن تیز و ریزبین آنها دورمانده معنیش این است که آقا داماد هم ممکن است فراموششان کرده باشد .

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

عروس‌های جوان از شش ماه مانده به جشن ازدواجشان، به کوچکترین جزییات لباس و آرایش خود فکر می‌کنند تا مبادا یک اشتباه کوچک منجر به یک فاجعه بزرگ شود! اما همین عروس خانم‌ها ممکن است جزییات کوچکی را در لباس و سر و وضع داماد از یاد ببرند که اگر از چشم و ذهن تیز و ریزبین آنها دورمانده معنیش این است که آقا داماد هم ممکن است فراموششان کرده باشد و اینجوری است که همه تلاش‌های چند ماهه عروس نقش بر آب می‌شود. اگر می‌خواهید همسر آینده‌تان بهترین تیپ و ظاهر را در روز عروسی‌تان داشته باشد، از این جزییات غافل نشوید.

برآمدگی‌های نا‌خوشایند

یادتان باشد که داماد هیچ وسیله اضافی در جیب به خصوص جیب پشت شلوارش نداشته باشد. منظورمان کلید، کیف پول، تلفن همراه، کارت عابر بانک و ... است که معمولا در جیب پشت قرار می‌گیرند و شکل ظاهری شلوار را خراب می‌کنند.

چین و چروک

آیا کت و شلوار داماد، درست و حسابی اتو شده است؟ مردها معمولا توجه چندانی به این مساله ندارند و به مرز باریک اتوی معمولی و اتوی حرفه‌ای عروس‌پسند را رعایت نمی‌کنند. بهتر است روز قبل از عروسی خودتان نگاهی به کت و شلوار داماد بیندازید و از صاف بودن آن مطمئن شوید. هیچ چیزی بدتر از ایستادن در کنار دامادی با کت و شلوار چروک نیست!

لکه‌های کشنده!

فقط یک لحظه اشتباه می تواند کل جشن را خراب کند! بنابراین سعی کنید از هر موقعیتی که شما و لباستان را در معرض خطر قرار می دهد دوری کنید و البته آقا داماد را هم از چنین خطراتی از جمله خوردن بستنی، بغل کردن بچه‌های کوچک فامیل، شکلات و ... دور نگه دارید.

مقوله کفش

یادتان باشد کفش‌های مشکی با کت و شلوارهای سرمه‌ای، خاکستری و مشکی به راحتی ست می شوند. کفش‌های قهوه‌ای هم به کت‌های سرمه‌ای می‌آیند، اما هماهنگی زیادی با کت مشکی ندارند. به احتمال 99 درصد همسر آینده شما در روز عروسی یک جفت کفش نو می‌پوشد، اما محض رضای خدا هم که شده قبلا او را وادار کنید، چند ساعتی آن کفش‌ها را در خانه امتحان کند تا کاملا جا باز کرده و در روز عروسی اشکش را در نیاورد. اگر کفش‌های داماد پاهایش را بزنند، این درد در چهره او مشخص خواهد بود و همه عکس‌ها را خراب می‌کند.

جوراب‌های سفید

داماد فقط در صورتیکه کفش سفید یا کت و شلوار سفید می‌پوشد، مجاز است که از جوراب سفید استفاده کند و اگر اسم داماد جان تراولتا یا مارتین بل نیست بهتر است فکر پوشیدن کت و شلوار سفید را از ذهنش دور کند.

آرایش موها

همانقدر که به آرایش موهای خودتان اهمیت می‌دهید درباره موهای داماد هم حساس باشید. یک هفته قبل از مراسم عروسی او را به آرایشگاه مورد نظر بفرستید تا موهایش را درست کنند، اگر از نتیجه کار راضی نبودید، فوری دنبال یک جای دیگر بگردید.

هماهنگی رنگ‌ها

سعی کنید رنگ کراوات و پیراهن داماد با یکدیگر ست باشند و اگر به نتیجه گیری درستی نرسیدید بهتر است از دیگران کمک بخواهید.

سایز و اندازه

یک کت و شلوار مناسب می‌تواند خیلی از برجستگی‌ها و مثلا برآمدگی شکم را بپوشاند و داماد را چندین درجه خوش تیپ‌تر از آنچه هست نشان دهد، اما وای به روزی که کت و شلواری اندازه‌اش نباشد؛ یا مثل یک تکه چوب به نظر می‌رسد یا مثل پسر بچه‌ای می‌شود که لباس‌های پدرش را کش رفته است.

لکه‌های عرق

لکه‌های عرق روی لباس اصلا جلوه خوبی ندارند و البته خلاص شدن از دستشان هم کار بسیار مشکلی است. زمانیکه زیر بغل داماد عرق می‌کند، او از ترس معلوم شدن آن حتی نمی تواند کتش را درآورد اما در عین حال بر تن داشتن کت هم باعث می شود بیشتر احساس گرما کند و شر و شر عرق بریزد. بهترین کار این است که داماد پیش از پوشیدن لباسهایش از اسپری ضدتعریق استفاده کند. اگر شوهرتان خیلی عرق می‌کند برایش لباس تیره بگیرید که لکه‌ها کمتر توی ذوق بزنند.

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.