دیشانا باربر افسر پلیس 26 ساله به عنوان Miss USA 2016 انتخاب شد . در بخش ست روز با تحلیل کارشناسان ما در مورد مدل لباس هایش همراه باشید.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

تحریریه نوعروس / میترا شکری : کارشناسان بخش مد و زیبایی سایت نوعروس تحلیلی از لباس Miss USA 2016 که در جشن دو شب پیش به عنوان میس آمریکا انتخاب شد ارائه داده اند . از رنگ لباس و مدل آن تا سبک و تکنیک استروبینگ که وی برای آرایش انتخاب کرده بود . با ما همراه باشید و شما هم نظراتتان را بنویسید .

 یک لباس درخشان و ساده
انتخاب دخترهای شایسته در فستیوال های مختلف معیارهای متفاوتی دارد. اما عمده ترین آنها زیبایی جسمی، شخصیت، توانایی های ورزشی، معلومات عمومی، استعداد، هوش، روابط اجتماعی، حضور ذهن، حاضر جوابی، مهارت ها و کارهای نیکوکارانه ایست که در زندگی شان انجام داده اند.
دیشانا باربر26 ساله از شهر واشنگتن دی سی که روز پنج ژوئن از سوی یک هیات بزرگ به عنوان Miss USA 2016 انتخاب و تاجگذاری شد مثل دیگر آدم‌هایی که در این مراسم شرکت می کنند باورش نمی‌شد در این مسابقه برنده شود اما وقتی اسمش اعلام شد حسابی شوکه شد و شروع کرد به گریه کردن. ما کاری به این مسائل نداریم و قصد و هدف مان از به میان کشیدن این خبر، بررسی لباسی است که بانوی 2016 امریکا در شب سرنوشت سازش به تن داشت و با آن در مراسم درخشید.

لباس MISS USA 2016

یک لباس مجلسی تمام عیار
دیشانا مانند تمام کسانی که در این فستیوال شرکت کرده بودند لباس بلند و رسمی که دنباله ی کوتاه داشت به تن کرده بود. این افسر26ساله ی پلیس که به عنوان Miss USA 2016 انتخاب شده است در این مراسم دو لباس به تن کرد. یک لباس که با آن در مراسم قبل از اهدای تاج حاضر شد و دیگری لباسی که توانست لحظه‌ی تاجگذاری‌اش را با آن جشن بگیرد.
هر دوی این لباس‌ها به رنگ بژ بودند و از نظر ظاهری خیلی تفاوت فاحشی با هم نداشتند به جز اینکه لباس تاجگذاری با دانتل های طلایی تند تزیین شده بود و پارچه ی لباس دیگری که دیشانا در مراسم به تن کرد پر از نوارهای طلایی بود.
لباسی که او برای مراسم تاجگذاری به تن داشت، یک پارچه ی ساده ی کرم رنگ بود که بالا تنه ی آن با دانتل براق طلایی و از کمر به پایین با پارچه های رشته ای تزئین شده بود. یکی از اشتباهاتی که بعضی از طراحان در تزئین لباس انجام می دهد این است که وقتی قرار است یک لباس را با پارچه‌ های رشته ای تزیین کنند، از بالای لباس شروع می‌ کنند به وصل کردن این ریشه ها تا پایین. در حالیکه طراح لباس دیشانا با ذکاوت تمام پارچه را طور انتخاب کرده که ریشه های آن از کمر به پایین روی لباس قرار بگیرند.
بانوی 2016 امریکا زمانی که روی سن قدم می زد، این رشته ها نشان می دادند که چقدر در زیبایی او تاثیر دارند. این ریشه ها برعکس بالای لباس که رنگ طلایی تندتری داشتند، به رنگ نقره ای انتخاب شدند تا درخشش بیشتری در نور صحنه داشته باشند.
دیشانا یک لباس دیگر هم قبل از مراسم تاجگذاری به تن داشت که آن هم از نظر رنگ و مدل به لباس ریش ریش و زیبایش شباهت زیادی داشت. با این تفاوت که لباس قبلی به جای ریشه هایی که از کمر به لباس جلا داده بودند، توری انتخاب کرده بود که از پشت لباس دوخته شده و از پهلوی او به پایین آمده بود. این لباس برعکس لباس مراسم تاجگذاری که یقه‌ی بازی داشت و توسط تکه توری پوشانده شده بود، کاملا بسته بود و زیبایی لباس درخشان او را چند برابر کرده بود.

                      تحلیل لباس MISS USA 2016

این لباس از پارچه ای دوخته شده که پر از خطوط شکست است وهمین مسئله باعث شده، اندام بانوی امریکا ظریف تر، کشیده تر و بلند تر به نظر بیاید. ست کردن این لباس با کفش های بندی که دقیقا مانند خطوط پیراهن هستند، جزو بهترین انتخاب هایی است که دیشانا برای لباسش در نظر گرفته است. دیشانا برعکس خیلی از آدمهایی که با لباس های رنگ ملایم خود لاک های تیره می‌زنند، برای هر دو لباسش از رنگ لاک کرم استفاده کرد که با کفش به رنگ بژ و پیراهنش همخوانی مناسبی دارد.
هر دو لباسی که باربر در این مراسم انتخاب کرده است از نظر رنگ و نوع پارچه جزو لباس هایی هستند که برای مراسم نامزدی گزینه ی مناسبی به حساب می آیند. یکی از لباس ها که با پارچه ی ریش ریش تزئین شده دنباله ی کوتاهی دارد که آن را برای مراسم های خاص مانند نامزدی و حنابندان جز بهترین گزینه ها قرار می دهد و دیگری از پشت دارای تور پر حجمی است که جزو شاخصه های لباس مجلسی به حساب می آیند.

 

تحلیل لباس MISS USA 2016

ملایم و براق
باربر یک صورت خجالتی و تیره دارد. کسانی که معمولا رنگ پوست تیره ای دارند ، خیلی از کرم پورد روشن استفاده نمی کنند درست مثل کاری که باربر در این مراسم انجام داد. او مقداری پودر همرنگ به صورتش زده و با استفاده از رژ گونه ‌ای که تن صورتی دارد به صورتش کمی روح داده است.
تن رنگ رژ لب او ترکیبی از قهوه ای و نارنجی تیره است که با رنگ لباسش هارمونی خاصی دارد و به قول معروف خیلی به هم می آیند. البته خیلی از منتقدان گفته اند اگر او از رژ لب قرمز یا نارنجی استفاده می کرد، زیبایی صورتش خیلی بیشتر به چشم می آمد.
Miss USA 2016 تمام رنگ های ملایمی که او برای آرایش صورتش انتخاب کرده، چشمانش را اسموکی کرده و با سایه ی دودی خط چشم دودی و ریمل مشکی به گیرایی چشمانش کمک کرده است. البته تاثیر سایه ی طلایی که او به گوشه ی چشمش زده است را هم نمی توان در زیبایی نهایی اش نادیده گرفت. بابر از قافله ی مد عقب نمانده و با برق انداختن نقاط برجسته ی صورتش به روش استروبینگ( اگر در مورد تکنیک آرایش استروبینگ نمیدانید در وبلاگ زیبایی خانومی این مطلب را بخوانید )  نقاط قوت و زیبای صورتش را دو چندان کرده است.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.