دوست دارید، جشن عروسی تان چه رنگی باشد؟ اگر جوابی ندارید شاید دانستن این که رنگ سال عروسی 2014 چیست کمکتان کند

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

نیلوفر علیزاده/ تا همین چند سال قبل نه فقط در ایران بلکه در تمام دنیا فقط از چند رنگ به خصوص در تزئین ها و دکورهای جشن عروسی استفاده می‌کردند و این رنگ‌ها اغلب ملایم، سایه‌وار و کم‌رنگ بودند، در حالیکه امروز می‌گوییم اگر می‌خواهید عروسی تان را به سلیقه جهانی برگزار کنید، باید تا حد امکان برق بزنید!

رنگ سال عروسی 2014

به نظرتان رنگ سال عروسی 2014چه رنگی است؟ سفید، صورتی، آبی؟ نه اشتباه نکنید رنگ سال 2014 برای همه جزئیات جشن عروسی رنگ سبز زمردی است که قطعا جلوه‌ای بسیار خاص به مهمانی و مراسم شما می‌دهد و تاثیر عجیبی بر مهمانان می گذارد به خصوص اگر قرار باشد عروسی‌تان را در بهار سال بعد برپا کنید. در ضمن اگر توصیه ما را می‌پذیرید این رنگ را در مراسم عروسی‌تان همراه با رنگ های بنفش، آبی و زرد استفاده کنید. ما نتیجه کار را برایتان تضمین می‌کنیم!
البته اشتباه نکنید، چون رنگ سال 2014، سبز زمردی است، نباید سر تا پا سبز بپوشید، جواهرتتان زمرد اصل باشد و از بادکنک‌هایی به همین رنگ برای تزئین اتاق عقدتان استفاده کنید. اتفاقا بهتر است حد اعتدال را نگهدارید و این رنگ را به عنوان تم اصلی مراسم به کار بگیرید و بعد دنبال ترکیب رنگ‌هایی باشید که هم به شما می‌آیند و هم به فضای کلی مراسمتان مثلا لباس ساقدوشهایتان را به رنگ سبز زمردی سفارش دهید و خودتان همان لباس کلاسیک عاجی رنگ معمول را بپوشید یا اگر خیلی ریسک پذیر هستیدبا یک دست لباس عروس سفید، کفشی زمردی به پا کنید.

درخشان باشید و توی چشم!
اگر می‌خواهید جشن عروسی‌تان به قول معرف بترکاند و تا مدتها نقل محافل باشد، تا جاییکه می توانید از رنگ‌های جیغ و درخشان استفاده کنید. مثلا تا به حال فکر کرده‌اید که 4 یا 5 ساقدوش داشته باشید وبا رنگ لباس‌هایشان یک رنگین کمان درست و حسابی راه بیندازید؟ در ضمن یادتان باشد که دسته‌گل تان هم باید مملو از رنگ های شاد و درخشان باشد تا خیلی خوب به چشم بیاید. برای این کار بهتر است دل به دریا بزنید و دست از سر گل‌های رز نباتی بردارید!‌

عروسی‌تان را های لایت کنید!‌
تا به حال موهایتان را های لایت کرده‌اید؟ مراسم عروسی های لایت هم یک چیز در همین مایه‌هاست! این دقیق‌ترین تعریفی است که برگزار کنندگان و مسولان تشریفات از عروسی های لایت ارایه می‌دهند. معنی اش این است که اگر از یک رنگ بخصوص مثلا آبی خوشتان می آید به جای اینکه به آن رنگ بچسبید از تونالیته‌های مختلف آن – طیف رنگی کم رنگ تا پررنگ – در بخش‌های مختلف استفاده کنید. مثلا اگر صورتی دوست دارید، خودتان لباس عروسی به رنگ صورتی بسیار کم رنگ انتخاب کنید و ار ساقدوش‌هایتان بخواهید که لباس‌هایی به همین رنگ اما با درجات کم رنگ تر و پر رنگ تر به تن کنند. این کار را در مورد دسته‌ گل عروس و گل هایی که روی میز مهمانان قرار میگیرد، تکرار کنید و ببینید که چه منظره خارق العاده ای خلق می شود.

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.