زن دوم بودن؛ بایدها و نبایدها

با سلام من یک زن 27 هستم پنج ساله که ازدواج کردم بعد از پنج ماه زندگیم فهمیدم همسرم یک زن دیگه هم داره البته زن برادرش بوده که باهاش ازدواج کرده همسرم من را خیلی دوست دارم ولی من دیگه نمیتونم تحمل کنم چند سال هم باهاش کنار اومدم ولی دیگر نمیتونم به نظر شما من چ کنم
پاسخ

باسلام خدمت شما عضو محترم سایت نو عروس

١- همسر دوم بودن از مصادیق خیانت های زناشویی نیست و فقط یک انتخاب است و اگر شما نمی دونستین و بعد از پنج ماه فهمیدین و تا الان زندگی کردین، ولی اکنون دیگه تحمل ندارین، می بایست، تمام شدن صبر و تحمل شما و اتفاقاتی که طی ماه های اخیر در رابطه تون افتاده، اسیب شناسی شود.

٢- همه چیز به ذهن شما مربوط می شود. زنانی هستند که رابطه با شوهرشون آسیب دیده است و بدون حضور زن دیگه ای یا اینکه خیانتی اتفاق افتاده باشد، دیگه تحمل نمی کنند و ساز جدایی می زنن ( اکنون نیمی ار ازدواج ها به طلاق می انجامد که شاید به ندرت موردی مانند شما در بین انها دیده می شود)، بر عکس زنانی هم هستند که همسر دوم، یا همسر فرد جانباز، یا با شرایط خاص ازدواج کرده اند و با همه مشکلات زندگی هم ساخته اند و زندگیشون را ادامه داده اند.

٣- نوشته بودین، همسرم من را خیلی دوست دارم، که احتمالا دوست دارد درست باشد؛ که در این صورت با عشق هر مشکلی قابل حل است. امار جدایی ها اغلب حاکی از فقدان عشق است و من فکر مشکل شما نیز فقدان عشق در شماست که اگر این مساله حل می شد، خیلی از ناملایمت های زندگی قابل تحمل بود.

٤- ولی اگر از ماه پنجم زندگیتون تا الان تحمل کردین یا زجر کشیدین، بیشتر از این تحمل نکنین و به این رابطه خاتمه دهید.

زندگی با احساس حقارت و تنفر و تحمل نتیجه ای جز بیماری ندارد، یک زن مطلقه با احساس آزادگی بهتر از یک زندگی با احساس جنس دومی است؟!

در نهایت تصمیم با خود شماست.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

لطفا کمی صبر کنید...