برای داشتن یک رابطه شاد و عاشقانه با همسرتان لازم نیست کار خارق العاده انجام بدهید.همینکه به همسرتان احترام بگذارید و او را دوست داشته باشید نیمی از راه را رفته اید.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

تحریریه نوعروس/حسان صادقی، روان شناس : برای اینکه یک رابطه شاد و عاشقانه داشته باشید، حاضرید چه کار کنید؟ این شش کلید را در قفل بچرخانید و از یک زندگی زناشویی ایده آل نهایت لذت را ببرید.

احترام متقابل:
اگر در رابطه شما احترام متقابل وجود نداشته باشید، باید بگوییم که برای رسیدن به شادی و خوشبختی در زندگی مسیر بسیار سختی پیش رو دارید. البته احترام متقابل به معنی این نیست که هر چیزی همسرتان می‏گوید با آن موافقت کنید بلکه به معنای تحسین و احترامی بی قید و شرط برای یکدیگر است. فراموش نکنید که در طول زندگی مشترک شما همواره باید پشت یکدیگر را داشته باشید. آزار و اذیت به هر شکلی که باشد، احترام متقابل میان شما و همسرتان را مورد آسیب جدی قرار می‏دهد.


بحث کنید اما دعوا نه: من تا بحال هیچ رابطه سالمی را ندیده‏ ام که جر و بحث در آن اتفاق نیفتاده باشد. یک زن و شوهر با توجه به اختلاف نظرهایی که ممکن است با هم داشته باشند با یکدیگر بحث می‏کنند اما هیچ وقت در یک راطه سالم شاهد آن نیستیم که این جر و بحث به دعوا بیانجامد. در هنگامیکه با همسر خود درگیر بحث و جدل و اختلاف نظر می‏شوید، می‏توانید بدون توهین به یکدیگر و بالا بردن صدای خود منظورتان را بیان کنید.

توافق بر سر رابطه جنسی: بهتر است از قبل در مورد تمام جنبه‏ های رابطه جنسی خود با یکدیگر صحبت کنید.و این را بعد از رفتن زیر یک سقف نیز ادامه دهید. یادتان باشد که همسر شما غیبگو نیست که حدس بزند شما چه چیزی را دوست دارید یا به چه چیز نیاز دارید پس بهتر است در مورد تمام این ها با یکدیگر صحبت کنید تا بیشترین لذت را ببرید.


شش کلید زندگی زناشویی شاد

رعایت مساوات در زمینه مالی: حتی اگر یک نفر از شما درآمد بیشتری نسبت به دیگری دارد بازهم هردو نفرتان باید به یک اندازه در تصمیم‏گیری و مسئولیت ‏پذیری نسبت به آینده مالی خوانواده نقش داشته باشید. به عنوان مثال اگر شما مسئول پرداخت قبوض هستید باید حتما آنها را سر موقع پرداخت کنید یا اگر نمی‏توانید این کار را به موقع انجام دهید آن را به همسرتان واگذار کنید و با پذیرش مسئولیت های مالی دیگری به خانواده کمک کنید.

اهداف و ارزش‏های مشترک: بسیاری از زوجینی که علائق متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند می‏توانند رابطه خود را به سطح بالایی از سلامت و شادابی برسانند زیرا آن چیزی که در رابطه زناشویی اهمیت به مراتب بیشتری نسبت به علائق فردی دارد، اهداف و ارزش‏های مشترک است. اهداف مشترک مانند تربیت سالم فرزندان یا پس‏انداز برای خرید خانه و... می‏تواند دورنمای مناسبی برای یک خانواده شاد ایجاد کند.

تفریح: در نهایت می‏رویم سراغ یکی از پنج نیاز اساسی انسان یعنی تفریح. تفریح نیاز به توضیح ندارد! شما می‌دانید که چطور می‌توانید خوش بگذارنید به طوری که هر دو نفرتان لذت ببرید. پس فقط برای این کار وقت بگذارید.

 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.