آیا می دانید همسرتان چه رنگی را دوست دارد و از چه رنگی بدش می آید؟ شاید برایتان جالب باشید اگر بدانید که از روی رنگ هایی که یک فرد در زندگی اش می پسندد و استفاده می کند می توان به خصوصیات اخلاقیش پی برد.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

اگر همسرتان از رنگ زرد خوشش می آید

افرادی که به رنگ زرد علاقه دارند معمولا افرادی باهوش هستند که می توانند خودشان را با هر شرایطی وفق دهند. آنها همیشه در جهت رسیدن به اهدافی که در سر دارند قدم بر می دارند و خیلی خودشان را با دیگران مقایسه نمی کنند اما از اینکه فردی برتر باشند لذت می برند. هر چند گاهی اوقات در فهماندن منظور دقیق خود به دیگران ناتوان هستند و شما باید صبر بیشتری داشته باشید تا منظور واقعی شان را درک کنید.


زرد اکر

علاقه مندان به رنگ اکر معمولا به ظاهر توجه بیشتری نشان می دهند تا باطن اما در سرمایه گذاری خیلی خوب عمل می کنند و می توانند به موفقیت هایی برسند. یکی از مشکلات افرادی که به این رنگ علاقه مند هستند این است که نمی توانند مرز دقیقی میان زندگی خانوادگی و شغلی خود تعیین کنند. بنابراین ما باید توجه بیشتری به آنها داشته باشید تا یک وقت از نیازهای شخصی شان غافل نشوند.

شخصیت شناسی شوهرتان از روی رنگ

طوسی

اگر همسرتان از رنگ طوسی خوشش می آید معنایش این است که آدم نسبتا پیچیده ای است که نمی تواند به راحتی تصمیم بگیرد و مدام دو دل و نگران است و تصمیمات خود را زیر سوال می برد. بنابراین اگر می خواهید زندگی خوبی با این مرد داشته باشید باید اطمینان او را جلب کنید و سر بزنگاه به او اعتماد به نفس بدهید تا ترس هایش را درک کند.

آبی لاجوردی

علاقه مندان به رنگ آبی آن هم از نوع لاجوردیش افرادی با ذوق هنری هستند که اغلب با اطرافیان شان در کمال صداقت و درستی زندگی می کنند و در برقراری ارتباط به شدت کار بلد هستند و برای شان فرقی نمی کند که این ارتباط کلامی است یا غیر کلامی چون به راحتی می توانند دل ببرند و توجه ها را به خودشان جلب کنند.


قرمز

مردهای قرمز دوست در زندگی شان دنبال آسایش و امنیت می گردند و برخللاف آن چیزی که به نظر می رسد اصلا از سکون و سکوت بدشان نمی آید و گاهی حتی لازم است دیگران به آنها انگیزه و هیجان لازم را برای انجام کارهایشان بدهند. البته این افراد اغلب ذهنی کنجکاو و جست و جو گر دارند و به همین خاطر در کارشان موفق هستند.

سبز

اگر همسرتان رنگ سبز دوست دارد، بعید است که در زندگی با او بی عدالتی ببینید! این شوهرها به محیط خانواده و زندگی مشترک شان اهمیت زیادی می دهند و برای خانواده خود ارزش بالایی قایل می شوند. افراد علاقه مند به رنگ سبز ارامش را دوست دارند ولی گاهی اوقات نمی توانند با خلق و خو و ناتوانی های اطرافیان خود کنار بیایند و این مساله برایشان دردسر می شود.
شوهرشناسی از نوع رنگی رنگی
قهوه ای روشن


اگر مردی را پیدا کردید که رنگ قهوه ای روشن دوست دارد می توانید به او اطمینان کنید چون او مردی محتاط و متعادال است که خیلی زود از کوره در نمی رود و قبل از اینکه هر تصمیم بگیرد به خوبی همه جوانب امر را مورد توجه و بررسی قرار می دهد. این افراد با علاقه شان به رنگ قهوه ای نشان می دهند که آدم هایی باهوش و منطقی هستند و هیچ چیزی به اندازه حقیقت نمی تواند آنها را راضی و خوشحال کند.

 

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.