کریس در استرالیا از ناتالی خواستگاری کرد و بعد از آن این زوج خوشبخت برای برگزاری جشن عروسی شان چنین تصمیم گرفتند...

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

ناتالی و کریس از اولین روزی که همدیگر دیدند، خوب می‌دانستند که به هم تعلق دارند، اما به یک سفر دور و دراز چندساله احتیاج داشتند تا برای بزرگترین روز زندگی‌شان آماده شوند. آنها همراه هم به استرالیا سفر کردند و ... از اینجا به بعدش را از زبان این عروس خندان بخوانید: «‌آخرین روز اقامتمان در استرالیا بود، رفتیم که در ساحل موردعلاقه‌مان قدم بزنیم و با سرزمین نور و آفتاب خداحافظی کنیم. درست در لحظه‌ای که خوشید وسط آسمان می‌درخشید، کریس از من تقاضای ازدواج کرد. این بهترین شیوه برای خداحافظی با سرزمینی بود که هر دو عاشق آفتابش بودیم!»

 

انتخاب سالن

این زوج جوان دوست داشتند که مراسم عروسی شان آرام، غیررسمی، دوستانه و مفرح باشد. ناتالی در مورد انتخاب سالنی که چنین امکانی را برایشان فراهم کند، توضیح می‌دهد: «دلمان نمی‌خواست از مهمانان در سالنی پذیرایی کنیم که رنگ و بویی از سلیقه شخصی ما نداشته باشد. می‌خواستیم سالن را با کاردستی‌هایی که خودمان درستشان کرده بودیم، تزیین کنیم. در واقع یک برنامه‌ شخصی‌سازی تمام عیار تدارک دیده بودیم.»

 

 

زیر سایه تابستان

هلویی، خاکستری – قهوه‌ای و بنفش یاسی، ترکیب رنگ اصلی مراسم ازدواج ناتالی و کریس بود که با توجه به علاقه این زوج به گل‌های ادریسی، صدتومانی و رز انتخاب شده بود. دسته گل عروس هم ترکیبی از همین گل‌ها بود که همراه با گل‌های وحشی که جلوه‌ای تازه و متفاوت به آن پیدا کرده بود.

 

 

لباس عروس

ناتالی لباس عروسی از جنس ابریشم و ارگانزا انتخاب کرده بود که حال و هوای دهه 50 میلادی را زنده می‌کرد و برای تکمیل این تیپ کلاسیک گردنبند مادربزرگش را هم بر گردن داشت.

 

 

اگر این کفش به پایش بخورد...

برای اینکه حس و حال تابستانی مراسم بیشتر باشد، عروس خانم صندل نقره‌ای جلو بازی را به پا کرده بود.

 

 

ساقدوش‌هایی که به عروس می‌آمدند

ساقدوش‌های ناتالی لباس‌هایی به رنگ خاکستری پوشیده بودند که با تم کلی مراسم هم‌خوانی خوبی داشت. علاوه بر این دسته‌گل‌هایی مملو از گل‌های ادریسی، رز و صدتومانی در دستهایشان به چشم می‌خورد.

 

 

مهمانی پام پام

این زوج با سلیقه برای تزیین سقف سالن مراسمشان از فیلتر چای استفاده کردند و با استفاده از آنها گل‌های صدتومانی بزرگی درست کردند که در عین ارزانی، کاملا هم کاربردی بودند.

 

 

از ته قلب!

دور میزهایی که برای پذیرایی از مهمانان چیده شده بود، قلب‌های کاغذی به چشم می‌خورد که ساخته دست عروس باسلیقه بود.

 

 

تقدیم با عشق

کریس و ناتالی یک سوپرایز ویژه هم برای مهمانانشان تدارک دیده بودند و آن هم یک ظرف بزرگ چاتنی بود که به عنوان یادگاری مراسم به تک تک مهمانان تقدیم شد. باشد که طعم غذای تند و تیز هندی را بیشتر از قبل بچشند!

 

 

میز پذیرایی

کیک هویج، پای سیب و کیک میوه که همگی خانگی و دست پخت مادر عروس بودند روی یک میز ساده انتظار مهمانان را می کشید.

###

 

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.