16 زوج چینی در اقدامی جالب تصمیم گرفتند، به جای ماشین عروس با دوچرخه های عروس به خانه بخت رفتند

16 زوج چینی در هفته آخر آگوست 2013 تصمیم گرفتند، سوار دوچرخه شوند و با هم مسیری را دوچرخه سواری کنند؛ دلیل خاصی هم برای این کارشان عنوان نکرده‌اند؛ فقط گفته‌اند:« دوست داشتیم عروسی‌مان این‌طوری باشد» ...

1. داماد‌ها به جای این‌که با لیموزین یا بنز آخرین مدل دنبال عروس‌های‌شان بروند آنها را ترک دوچرخه سوار کرده‌اند. همان‌طور که می‌بینید خبری از کفش عروسی 12 سانتی‌متری و کت و شلوار لوکس نیست.

 

 


2. قطار دوچرخه سوارها به سمت ایستگاه پیوند زناشویی در حرکت است. انگار عروس‌ها از بالا بلندی‌های مسیر شکایتی ندارند و دامادها هم از عرق ریختن در لباس دامادی بدشان نمی‌آید.3. 16 زوج خوشبخت یک سمت خیابان را گرفته‌اند و کنار خودروهای در حال حرکت به ... پیش می‌روند. دامادها در خیلی خوشحال به نظر می رسند.4. این هم از حال و روز عروس‌خانوم‌ها شاهزاده رویاهای‌شان با دوچرخه آنها را به خانه بخت می‌‌‌برد. به نظر شما آیا این خانم‌های چینی جوان در دوران مجردی فکر می‌کردند با این عروسی مهیج و دسته جمعی سرخط خبر رسانه‌ها شوند؟5. در نگاه اول به نظر می‌‌‌رسد هر 16 عروس و داماد مثل هم لباس پوشیده‌اند. اما با کمی دقت متوجه می‌شوید که هر زوجی لباسی به سلیقه خودش انتخاب کرده است. دسته گل‌های این 16 عروس هم اگرچه ترکیبی از قرمز و سفیدند اما فرق‌هایی جزئی با هم دارند. مردم هم از دیدن 16 عروس و داماد در آن واحد جا خورده‌اند و مشغول عکس‌برداری از آنها هستند.