کفش پاشنه بلند بخش از زیبایی و خوش پووشی خانم ها است . ولی آسیب های جبران ناپذیری برای کمر ، ستون فقرات و کلیت فرم تعادلی بدن دارد . اگر شما اهل پوشیدن کفش های پاشنه بلند هستید این مطلب را حتما بخوانید :

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

ناخن پا
براساس تحقیقات انجام شده، فرورفتگی ناخن در گوشت پا یکی از عوارض اصلی و شایع پوشیدن کفش پاشنه بلند است. در نتیجه زمانی که ناخن ها به داخل گوشت پا نفوذ می کنند درد زیادی را به فرد وارد می کنند و همچنین در صورت مراجعه به پزشک نیز به دلیل استفاده از وسیله تیزی که برای در آوردن ناخن ها استفاده می شود، فشار و درد زیادی را به همراه خواهد داشت.

از دست دادن تعادل
در زمان پوشیدن کفش پاشنه بلند وضعیت بدن تغییر می کند. بسیاری از خانم ها نمی توانند در این وضعیت راه بروند زیرا راه رفتن در این شرایط برایشان سخت می شود و باعث می شود تعادلشان را از دست دهند و زمین بخورند و امکان پیچ خوردگی و رگ به رگ شدن پاها افزایش می یابد که در نتیجه باعث وارد شدن آسیب جدی به تاندون ها و التهاب پاها می شود.


کمر درد
هنگامی که با کفش پاشنه بلند راه می روید، همه فشار بدن در کمر جمع می شود و این موضوع، باعث کاهش گردش خون در ناحیه کمر و پشت می شود که در نهایت موجب درد در آن قسمت ها می شود.

فشار پا
پوشیدن کفش پاشنه بلند باعث می شود که تمام وزن بدن روی پاشنه کفش ها قرار گیرد و درد شدیدی در فرد ایجاد کند. در صورتی که وقتی کفش راحتی می پوشید، پاشنه آنها می توانند همه وزنتان را تحمل کنند. در زمان پوشیدن کفش پاشنه بلند، پاها در بدترین شرایط قرار می گیرند و همین مسأله باعث بروز درد زیادی در پاها می شود.

ستون فقرات
حالت نرمال ستون فقرات هنگام پوشیدن کفش پاشنه بلند به هم می ریزد و باعث درد و یا سوزش در آن نواحی می شود.

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.