نوعروس - تشریفات عروسی - عکس و فیلم عروسی - آرایش عروس - تالار و باغ - لباس عروس - گل و ماشین عروس
برای تدارک جشن عروسی ت کمک میخای؟
 آره
 نه،ممنون

ممنون عزیزم. نوعروس رو به عروس خانومهای

خوشگل دور و برت معرفی کن.

 0 عکس

فوت و فن استفاده از برق لب

برق لب ها یا رژ مایع ها می توانند حالت درخشندگی زیبایی به لب ها بدهند و آنها را پرحجم تر نشان دهند؛ البته باید یادتان باشد که نباید در استفاده از آنها زیاده روی کرد.اگر هنوز یک پماد مناسب لب (بالم لب) ندارید به دنبال خرید پمادی بروید که درون آن موادی چون موم، وازلین (petroleum jelly) و پارافین وجود داشته باشد.

وازلین و پارافین به خوبی رطوبت را درون خود نگه می دارند و مثل بالم های سبک و نازک نیستند که رطوبت از میان آنها بسرعت تبخیر می شود. اگر احساس می کنید که لب هایتان خیلی ملتهب و خشک و دارای سوزش هستند، آلوورا می تواند به شما کمک زیادی کند، این گیاه دارای خواص التیام دهنده زیادی است که می تواند بسیاری از التهابات خفیف و از جمله آفتاب سوختگی را درمان کند. از آلوئه ورا هم به صورت موضعی می توانید استفاده کنید و هم به صورت خوراکی.
باید توجه کنید که بالم هایی (پماد لب) وجود دارند که ظاهری فریبنده دارند، اما مواد درون آنها لب های شما را حتی از قبل هم خشک تر می کنند. اسید سالسیلیک که درمان خیلی خوبی برای آکنه است، می تواند لب های شما را به شدت خشک کند، درون کرم های ضد آکنه موادی است که جوش ها را خشک می کند و در نتیجه این کرم ها دقیقا همین تأثیر را روی لب های شما می گذارند و آنها را خشک می کنند، بنابراین مواظب باشید که با لب هایتان تماس پیدا نکنند. کرم هایی که دارای منتول (نعناع) و کافور هستند با اینکه خواص التیام دهنده ای دارند ولی می توانند باعث به وجود آمدن مشکلاتی هم شوند. از هر کرمی که دارای مواد عطری یا سیلیکون است هم اجتناب کنید چون این مواد رطوبت لب های شما را می گیرند.

 

ثبت نام عضو جدید

چند لحظه صبر کنید تا کد فعال سازی برای شما پیامک شود... درصورت عدم دریافت کد فعالسازی، بعد از 30 ثانیه، می توانید با تلگرام ثبت نام کنید، در این صورت دیگر نیازی به کدفعالسازی نیست. کلیک کنید:

  ثبت موبایل و ادامه
من حساب کاربری دارم
عضویت دارم، وارد می شوم  
ورود عضو نوعروس
بازیابی کلمه عبور  

  ادامه
از نو  
حساب کاربری ندارم ، ثبت‌نام می کنم
  ثبت نام عضو جدید
مرا به خاطر بسپار