هندوانه بهترین انتخاب برای کسانی است که میخواهند به بدن آبرسانی کنند. این ماسک هندوانه بهشادابی و آبرسانی پوستتان کمک میکند.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

ماسک روزانه
پوست هندوانه را از قسمت گوشت آن بطور کامل پاک کنید و بشویید وچند تکه کنید. تکه ها را در یخچال بگذارید ودر میان روز پوست هندوانه را از داخل یخچال بردارید وروی صورت بگذارید تا حسابی پوست تان خشک شود برای آرامش و شادابی پوست می توانید همین کاررا بعد از هرکدام از ماسک های دیگر نیز انجام دهید. پیشنهاد می کنیم. این ماسک انرژی بخش را حتما امتحان کنید. این ماسک پوست شما رو تمیز و خنک می کند و ظاهر آن را جوان نگه می دارد. یک فنجان هندوانه را له کنیدو سپس آن را روی صورت و گردن بمالید. سپس بعد از 15 دقیقه صورت تان را بشویید خیلی زود صورت شما طراوت و تازگی خود را پیدا می کند آب هندوانه را گرفته و سپس روی پوست برای 15 تا 20 دقیقه قراردهید سپس آن راباآب سرد بشویید. این ماسک باعث می شود تا لکه های پوستی از بین رفته و کم رنگ شود.

برای پوست حساس و معمولی
این ماسک می تواند حسابی صورت شمارو خنک کند و اگر آن را روی پوست آفتاب زده یا حساس بگذارید. نتیجه خوبی می گیرید.

مواد لازم :

یک تکه هندوانه ، یک تکه سیب زمینی ، یک تکه خیار،  3 قاشق غذا خوری نخود آبگوشتی پخته ،روغن بادام شیرین یک قاشق چای خوری ،

روش تهیه :تمام مواد را در مخلوط کن ریخته تا خوب مخلوط شود. سپس 10 دقیقه روی پوست بگذارید. بعد با آب ولرم بشویید این ماسک را می توان در هفته 3 الی 4 بار استفاده کنید. نخود پخته در این ماسک می تواند پوست شمارا به خوبی تغذیه کند.

پوست صاف و شفاف می خواهید؟
این ماسک رابه کسانی پیشنهاد می کنیم که اولا پوستی معمولی یا حساس دارندو دوم این که احساس می کنند پوست شان طراوت و تازگی خود را از دست داده و به دنبال راه حلی برای شفاف کردن پوست شان هستند.

         ماسک صورت آبرسان با هندوانه       

مواد لازم :

بادام: به مقدار کم

شیر: نصف فنجان

آب هندوانه : نصف فنجان

روش تهیه : تعدای بادام را در شیر خیس کرده ویک شب آن را در یخچال بگذارید. سپس آن را رنده کرده و به شکل خمیر درآورید. یک قاشق غذاخوری آب هندوانه را در آن ریخته تا جایی که مخلوط شما حالت چسبی شکل پیدا کند. این مخلوط را حدود 15 دقیقه روی صورت تان بگذارید و سپس با آب سرد بشویید. بادام هم پوست شمارا تغذیه می کند و هم با لایه برداری مختصری، سلول های مرده را از بین می برد و باعث نوسازی پوست می شود. شیر نیز به عنوان یک پاک کننده حسابی پوست تان را تمیز میکندودر نهایت هندوانه پوست را آبرسانی کرده و لیکوین موجود در آن رنگ پوست را روشن کرده و باعث درخشندگی و طراوت آن میشود.

                     

ضدآفتاب بسازید:
این روزها افراد زیادی هستند به واسطه این آفتاب سوزان پوست شان دچار آفتاب سوختگی می شود.آفتاب سوختگی بسار آزاردهنده است ودرمان آن هم مدتها طول می کشد. اما با استفاده از ماسک هندوانه می توان تا حد زیادی به التیام پوست خود کمک کنید. البته بهتر است هنگامیکه در معرض آفتاب قراردارید حتما از کرم ضد آفتاب مناسبی استفاده و هر دوساعت آن را تمدید کنید، صورت خود را بشویید و دوباره کرم بزنید. اما اگر ضد آفتاب هم اثر نکرد ودچار آفتاب سوختگی شدید و به دنبال راه حلی هستید که به نوعی از این سوختگی رهایی یابید. آب هندوانه می تواند از پوست شما در مقابل آفتاب سوختگی محا فظت کند.

مواد لازم :

خیار: چند تکه

هندوانه : یک چهارم فنجان

روش تهیه :این ماسک با مخلوط کردن مقداری مساوی خیار و هندوانه تهیه می شودو باید هرکدام را پوست بکنید سپس آن ها را له کنید وبا هم مخلوط کنیدو حدود 20 دقیقه روی پوست بگذارید. این ماسک آفتاب سوختگی های پوست تان را التیام می دهد. ورنگ چهره تان را روشن تر می کند.

           ماسک روزانه  

التهاب بعد از اطلاح را درمان کنید:
خانم هایی هستند که بعد اصلاح ، پوست شان شدیدا" ملتهب می شود. اگر بعد اصلاح به نوعی پوست خود را خنک کنید وهم التهاب زودتر می خوابد و هم احتمال جوش زدن کمترشود. سپس این ماسک برای پوست های جوش دار مناسب است.

مواد لازم:

( قسمت سفیدی پوست ) یک چهارم هندوانه

خیار: یک تکه

سیب زمینی خام( با پوست ) یک تکه

جوانه ماش: یک قاشق غذا خوری

ماست شیرین و تازه یک قاشق غذا خوری

روش تهیه :همه مواد رابا هم در مخلوط کن بریزید و مدت 20 دقیقه این مخلوط را روی پوست بگذاریدو بعد با آب خنک آبکشی کنید.افرادی که پوست خشک دارند می توانند،به جای ماست از یک قاشق خامه استفاده کنند. و بعد از شستن ماسک ( برای مرطوب کردن پوست) حتما روغن بادام شیرین به صورت بمالند همچنین دقت کنید که این ماسک را بلافاصله بعد از درست کردن به صورت بمالید. برای صرفه جویی بهتر است که از قسمت سفیده هندوانه استفاده کنید البته استفاده از قسمت قرمز هندوانه هم مانعی ندارد.

               

انقباضات پوست را آزادکنید
اگر بعد از یک روز سخت کاری دراین روزهای گرم می خواهید کمی به پوست تان آرامش دهید. بد نیست این ماسک را امتحان کنیدتا به پوست تان آرامش دهید. همچنین بعد از ورزش کردن نیز این ماسک به پوست نشاط و شادابی می دهد.

مواد لازم:

خیار (با پوست) یک تکه

سیب ( با پوست ) یک تکه

سیب زمینی خام( با پوست ) یک تکه

هندوانه یک تکه کوچک

آب هویج یک قاشق غذا خوری

برگ کاهو یک عدد کوچک برگ کاهو

برگ کلم سفید یک عدد یا یک تکه کوچک

روش تهیه:همه موارد را در مخلوط کن بریزید صورت خودرا تمیز کنیدو مواد مخلوط شده رادر حالت استراحت 10 دقیقه روی پوست بگذارید. این ماسک برای پوست های چرب و معمولی مناسب است . اگر پوست تان خشک است یک قاشق غذا خوری خامه و یک قاشق چایخوری روغن بادام شیرین به ماسک اضافه کنید. افرادی هم که جوش زیاد با پوست حساس دارند فقط از خیار و سیب زمینی و تکه کوچکی برگ کلم استفاده کنند.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.