در این روزهای پر استرس قبل از مراسم ازدواج با استفاده از ماسک های مختلف می توانید پوستی شاداب تر داشته باشید

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

شادابی و طراوت پوست، زیبایی شما را صد چندان می کند اما این روزها که با نزدیک شدن به مراسم ازدواجتان هر روز بیشتر از روز قبل دچار نگرانی و استرس هستید و مجبورید از صبح تا شب برای انتخاب آرایشگر و سالن عروسی و خرید جهیزیه و غیره این طرف آنطرف بروید و حسابی خسته می شوید باید خیلی بیشتر از قبل مراقب پوستتان باشید. برای این کار می توانید از انواع میوه های تابستانه به عنوان ماسک صورت استفاده کنید. 
اگر مشکل حاد پوست و مو ندارید، استفاده از ماسک های میوه ای به شما در داشتن پوستی شاداب و موهایی درخشان کمک می کند.

 

1. ماسک سیب برای تمام انواع پوست ها

سیب یکی از منابع ویتامین ها و فیبرهای غذایی است. این ویتامین ها نه تنها باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود، بلکه تاثیر زیادی در شادابی پوست دارد.
مواد لازم:
سیب یک عدد متوسط
عسل دو قاشق غذاخوری
گیاه مریم گلی نصف قاشق چایخوری
روش تهیه:
سیب را خرد و پوره کنید. داخل یک ظرف بریزید و با عسل و گیاه مریم گلی مخلوط کنید. مواد را هم بزنید تا کامل یکدست شود. مواد را 10 دقیقه داخل یخچال قرار دهید تا خنک شوند. ماسک را 30 دقیقه روی صورت بگذارید. توصیه می شود دو حلقه خیار هم روی چشم هایتان گذاشته و در آرامش دراز بکشید. در نهایت صورت تان را با آب ولرم فراوان شست و شو دهید.

2. ماسک عدس و انگور برای شادابی پوست

انگور را اکسیر جوانی می خوانند. این میوه سرشار از مواد معدنی و ویتامین های B ، A و C است که باعث تقویت و طراوت پوست می شوند.
مواد لازم:
انگور پنج حبه
عدس پخته شده یک قاشق غذاخوری
هویج پخته شده یک چهارم
گلاب یک قاشق غذاخوری
شیر یک قاشق غذاخوری
جوانه ماش یک قاشق غذاخوری
روش تهیه:
تمام مواد ذکر شده را داخل مخلوط کن بریزید تا کاملا با هم مخلوط و یکدست شوند. ماسک را به مدت 20 دقیقه روی پوست تمیز صورت بگذارید سپس صورت تان را با آب ولرم به خوبی شست و شو دهید و در نهایت نیز کمی کرم مرطوب کننده به پوستتان بزنید.

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.