دوست دارید ماه عسل را در جزایر مالدیو بگذرانید? نونا اختراعی مدیر آژانس مسافرتی تیراژه میراث به شما کمک می کند

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

یاسمین ثریا/ ممکن است از قدیم عکس‌های ماه‌عسل‌تان را در زمینه باشکوه بناهای باستانی تصور کرده باشید اما پیشنهاد ما این است که ایده‌های تاریخ‌ گذشته را کنار بگذارید و در آرامش مقصدی ساکت، عاشقانه و مجلل زندگی مشترک خود را شروع کنید. یکی از این مقاصد جزایر مالدیو در اقیانوس هند است؛ نگینی زیبا در اقیانوسی فیروزه‌ای رنگ.


قبل از سفر چه بدانیم؟
زبان: زبان ملی این منطقه Dhivehi است اما ساکنان مالدیو انگلیسی بلدند؛ در ریزورت و مراکز آرامش و ماساژ که دیگر همه انگلیسی حرف می‌زنند.
وسیله نقلیه: تاکسی، قایق، هلی‌کوپتر یا هواپیما
چه زمانیبه مالدیو برویم؟
آب‌و‌هوا: این کشور اصولا آب‌و‌هوایی آفتابی، گرم و مرطوب دارد؛ منتهی فروردین (April)گرم‌ترین و آذر (December) سردترین ماه سال در این منطقه است. از اردیبهشت (May) تا شهریور (September) هم انتظار باران‌های موسمی می‌رود.
فصل سفر: High Season سفر به مالدیو محدوده زمانی خشکی آب و هوا یعنی آذر تا فروردین است. برای قیمت‌های ارزان‌تر اردیبهشت تا آبان را مد نظر قرار دهید.


چه کارهایی که باید انجام دهیم؟
1. هیچی!در مالدیو کار خاصی نباید انجام دهید و تنها باید از سفرتان لذت ببرید. می‌توانید در کلبه ساحلی یا بانگالویی که در اختیار گرفته‌اید دراز بکشید و خوراکی‌‌ها و نوشیدنی‌های دلخواه‌تان را میل کنید. به غواصی بروید یا در اقیانوس زیبا با ماهی‌های رنگارنگ شنا کنید.


2. بروید زیر دریا. 99 درصد مالدیو زیر آب است پس اگر می‌خواهید کل مالدیو زیر پای‌تان باشد باید دل به دریا بزنید، تا عمق 35 متری زیر آب بروید و انواع ماهی‌ها را از نزدیک مشاهده کنید.


3. وال‌ها و دلفین‌ها را ببینید. در بسیاری از سفر‌های ساحلی فرصت دیدن دلفین‌ها در اختیار مهمان‌ها قرار داده می‌‌شود اما شما زوج‌های خوش ذوق می‌توانید در مالدیو وال‌ها و دلفین‌ها را در اقلیم طبیعی‌شان ببینید. منظور ما بیش از 20 گونه خاص وال و دلفین است که در هیچ جای دنیا لنگه ندارند.برای این منظور قایق سافاری بگیرید و این مخلوقات زیبا را از نزدیک تماشا کنید.


چطور به مالدیو برویم؟

به گفته نونا اختراعی مدیر آژانس مسافرتی تیراژه میراث سفرهای گروهی به جزایر مالدیو معمولا از 6 ماه قبل تاریخ سفر برنامه‌ریزی می‌شوند بنابراین اگر زوجی مایل به سپری کردن ماه عسل خود در جزایر زیبای این منطقه هستند باید تور خود را به صورت خصوصی خریداری کنند در این صورت همکاران ما برای آنها پرواز لازم را تهیه می‌کنند سپس تازه عروس و داماد از فرودگاه این منطقه با Speed Boat یا هلی‌کوپتر به منطقه‌ ریزورت انتخابی‌شان هدایت شده سپس با ترانسفر VIP( لیموزین) به سردر ریزورت خود می‌رسند.بانگالوهای مالدیو در اصل کلبه‌هایی چوبی هستند که به صورت انحصاری و خصوصی در اختیار عروس و داماد قرار می‌گیرند. یک بانگالو در ریزورتی شامل ساحل اختصاصی، انواع رستوران و سایر امکانات تفریحی و آرامش‌بخش قرار گرفته و زوج محترم می‌توانند دوران شیرین ماه عسل خود را در فضایی مستقل سپری کنند. ضمنا باید خاطر نشان کنیم که آژانس تیراژه میراث برای مهمان‌های خود یک شب شام در یکی از رستوران‌هایی ریزورت و تخفیف‌های ویژه برای وعده‌های غذایی و نوشیدنی‌های دلخواه و وهمچنین تورهای محلی ترتیب می‌دهد و مسافران عزیز می‌توانند هزینه سفر خود را در اقساط بی‌بهره3- 6 ماهه به آژانس پرداخت کنند.

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.