10 عکس

مدل موی عروس برای موهای بلند

موهای بلندی دارید و عروسی تان نزدیک است؟ این مدل موهای عروسی را ببینید

مشغول برنامه ریزی برای مراسم عروسی تان هستید؟ دنبال مدل موهای زیبای عروسی می گردید که از آن ها الهام بگیرید؟ خب قبل از هر چیز بابت ازدواج تان به شما تبریک می گوییم. و بعد این مژده را به شما می دهیم که به صفحه درستی آمده اید و اینجا می توانید ایده های خیلی خوبی برای مدل موی عروسی تان پیدا کنید، البته اگر موهای بلندی دارید.
مدل موی عروس به هم ریخته یک طرفه

گاهی ساده ترین مدل موها بیشترین جلب توجه را می کنند، و این مدل موی عروس به هم ریخته یک طرفه قطعا یکی از همان هاست. اگر به دنبال یک مدل موی عروس بی دردسر، رمانتیک و شیک می گردید این مدل را امتحان کنید. وقتی در روز عروسی موهای تان را یک طرف جمع کنید می توانید جزئیات زیبای پشت لباس عروس تان را به نمایش بگذارید. با این مدل موی عروس دیگر نیازی به تور هم ندارید و به جای آن از این گل های زیبا استفاده می کنید که هم رمانتیک تر است و هم کم هزینه تر.

بافت به هم ریخته + شکوفه های ریز

این شکوفه های ریز سفیدرنگ که در این مدل موی عروس به کار رفته اند نماد پاکیزگی، معصومیت و عشق پایدار هستند. این گل ها را به راحتی می توانید لا به لای موهای تان ببافید.

مدل موی عروس نیمه باز

اگر به دنبال مدل موی عروسی هستید که به همان اندازه که زیباست ساده هم باشد، این مدل مو مناسب شماست. با این مدل موی عروس هم می توانید خرمن موهای بلندتان را به نمایش بگذارید و هم مدل موی شیک و پیچیده ای داشته باشید که زمینه خوبی برای تزیین با گل را ایجاد می کند. با الهام از این مدل مو می توانید خیلی مدل موهای دیگر هم درست کنید. می توانید بافت فرانسوی، بافت تیغ ماهی و یا هر مدل بافت دیگری که دوست دارید داشته باشید.

مدل موی عروس جمع به هم ریخته

وقتی می خواهید مدل موی عروس مناسب موی بلند انتخاب کنید حتما باید یقه لباس تان را در نظر بگیرید. اول اینکه اگر موهای تان روی گردن تان باشد ممکن است پوست تان را اذیت کند و مجبور شوید آن را بخارانید و خط های قرمزی روی پوست تان ایجاد شود که عکس های عروسی تان را خراب کند. دوم اینکه اگر موهای تان را باز بگذارید یقه زیبای لباس تان و جزئیات آن دیده نمی شود و یادتان باشد که شما برای همان جزئیات زیبا پول بیشتری پرداخت کرده اید. پس کاملا عقلانی است که موهای تان را مدل جمع درست کنید و لباس تان را به نمایش بگذارید.

شینیون بافت دار پایین سر

با یک حرکت کوچک می توانید مدل بافتِ موی تان را از این رو به آن رو کنید، همانطور که در مدل موی این تصویر مشخص است. موهای بلند به خوبی بافته شده و از روی صورت و دور گردن جمع شده اند.

مدل موی عروس نیمه باز با بافت

بافت این روزها خیلی مد است و انواع و اقسام مختلفی هم دارد. پس منطقی است که وقتی به دنبال مدل موی عروس برای موهای بلند می گردید بافت را در نظر بگیرید. این بافت های آبشاری موها را از جلوی صورت تان کنار می زنند و به خوبی آرایش صورت و زیورآلات تان را به نمایش می گذارند.

بافت تیغ ماهی به هم ریخته

بافت تیغ ماهی به جای سه دسته مو با چهار دسته مو انجام می شود و همین باعث می شود که خیلی سخت به نظر برسد. ولی در واقع اصلا سخت نیست و با تمرین خیلی زود می توانید آن را یاد بگیرید. اگر می خواهید کمی پول پس انداز کنید می توانید روز عروسی خودتان این بافت تیغ ماهی را انجام دهید.

مدل موی عروس جمع ساده با یک گل سر

یادتان باشد که وقتی می خواهید با آرایشگرتان در مورد انتخاب مدل موی عروسی تان صحبت کنید حتما گل سری که می خواهید استفاده کنید را هم با خودتان ببرید. همین چیزهای کوچک مثل گل سر، تاج گل و تور عروسی می توانند ظاهر شما را از این رو به آن رو کنند.

مدل موی عروس بافت ساده

اگر موهای تان هایلایت است در انتخاب مدل موی عروسی باید دقت بیشتری کنید. مثلا وقتی روی موهای تان بیشتر هایلایت دارد اگر موهای تان را مدل جمع درست کنید هایلایت ها کمتر دیده می شوند. این مدل موی عروس، هایلایت موها را به خوبی به نمایش می گذارد.

مدل موی عروس فوق العاده رمانتیک

این مدل موی جذاب شبیه مدل موی پرنسس های والت دیزنی است، و برای کسانی که به دنبال یک مدل موی رمانتیک برای موهای بلند هستند فوق العاده است.

لطفا کمی صبر کنید...