0 257

مزون تاپ

با مدیریت حبیبی

خیابان فلسطین

شماره تماس
درخواست قیمت

معرفی مزون تاپ

 مزون تاپ جهت تامین سلیقه بانوان خوش ذوق اقدام به ایجاد مجموعه بی نظیر از طرح های دو برند کارل لجرفیلد و مظفر نموده که دسترسی شما عزیزان را به این محصولات آسان می نماید.

برخلاف تصور عموم تولیدات تاپ صرفا مختص ثروتمندان نیست، محصولات تاپ به دلیل دست به دست شدن در برخی فروشگاها با قیمت بسیار بالا به فروش می رسند. مجموعه تاپ سعی می کند محصولات بدون واسطه به دست شما برسد.

 معرفی برند کارل لجرفیلد

کارل لجرفیلد متولد 10 سپتامبر 1933 از چهره های بنام تاثیر گذار و تحسین شده در فشن قرن بیستم و عضو chamber syndicate پاریس می باشد.

او در سال 1952 میلادی وارد دنیای مد و از سال 1954 الی 1958 به صورت حرفه ای با pierre balmain و خانه مد patou مشغول به کار گردید.

اولین طرح های بنام او را می توان در همکاری با برند chloe پاریس دید و شروع درخشش او در دهه ی 60 میلادی و نقطه اوج مد بود.

وی در سال 1972 میلادی با برند فندی ایتالیا و بیشتر در بخش اکسسوریز همکاری داشت. در سال 1982 میلادی از او دعوت شد تا وارد دنیای مد خانه شانل شود.

او در سال 1984 اقدام به تاسیس شرکت و برندی به نام خود کرد که امروزه نیز از معروف ترین برندها در صنعت پوشاک می باشد.

طرح های اصلی وی اغلب در زمینه لباس شب های دراماتیک با رنگ های اصلی سفید و مشکی می باشد که مطابق سلیقه بانوان ایرانی است.

امروزه او به عنوان طراح با سه برند کارل لجرفیلد ، شانل و فندی فعالیت و با گروه مظفر ترک و به عنوان مشاور جناب مظفر همکاری می نماید.

 معرفی گروه مظفر ترک

این گروه صنعتی در سال 1975 و با تولید لباس عصرانه زنانه در استانبول ترکیه تاسیس شد و هدف آن تامین سلیقه مخاطبان جهانی با کمک طراحان بنام قرار داده شد و امروز با طراحانی از هندوستان تا آمریکا همکاری دارد و بیش از 70 درصد تولیداتش را به اروپا صادر می کند و از طرح های کارل لجرفیلذ نیز بهره می برد.

 

نظرات کاربران در مورد مزون تاپ


نظر می دهم
  • نامشخص 25 شهریور 1392ساعت13:38

    مزون لباس شب خوبی بود

  • نامشخص 25 شهریور 1392ساعت11:11

    خیلی خوبه

  • نامشخص 8 تیر 1392ساعت08:55

    این مزون رو سر زدم و علنا فقط رگال مجلسی داشت...

با معرفی نوعروس به مزون تاپ می توانید از تخفیف های حین قرارداد برخوردار شوید.
لطفا کمی صبر کنید...