حلقه ازدواج تان را چقدر دوست دارید؟ دل تان می خواهد عکس آن را به اشتراک بگذارید و جایزه بگیرید؟ همه کسانی که در این مسابقه شرکت کنند جایزه می گیرند!

نوعروس به مناسبت روز زن مسابقه ای ترتیب داده است با عنوان «حلقه عشق ما». برای شرکت در این مسابقه فقط کافی است از حلقه های ازدواج تان عکس بیندازید. حتما می دانید که هر چقدر در گرفتن این عکس بیشتر خلاقیت به خرج دهید احتمال اینکه جایزه اصلی را برنده شوید بیشتر می شود.

همه شرکت کنندگان برنده هستند!

خبر خوش برای شما این است که اگر در مسابقه شرکت کنید و برای ما عکس بفرستید بدون قید و شرط جایزه می گیرید. تمام کسانی که در این مسابقه شرکت کنند برنده یک بن تخفیف 15000 تومانی از فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی خانومی می شوند.

جایزه نفر اول اما یک جایزه متفاوت و ویژه است. کسی که عکس ارسالی اش بیشترین تعداد لایک را داشته باشد برنده یک ست کامل لوازم آرایش به همراه کیف لوازم آرایش از برند نوت به ارزش تقریبی چهارصد هزار تومان می شود.

قوانین و نحوه شرکت در مسابقه

بعد از گرفتن عکس از حلقه های ازدواج تان، آن را اینجا آپلود کنید. از همین حالا تا پایان روز 18 اسفند (مصادف با روز زن) فرصت دارید تا عکس های خود را بفرستید. 

تنها قانون مسابقه این است که عکس شما حتما باید متعلق به خودتان باشد. از استفاده از عکس های دیگران در این مسابقه به شدت خودداری کنید چون در این صورت نه تنها عکس شما از مسابقه حذف می شود بلکه از شرکت مجدد در این مسابقه هم محروم خواهید شد.

از دوستان تان بخواهید لایک تان کنند!

لینک عکس تان را کپی کنید و آنرا برای دوستانتان بفرستید تا در مسابقه شرکت کنند و به شما رای بدهند. برای این منظور کافیست روی آیکون تلگرام که پایین عکس شما خواهد بود، کلیک کنید و عکس را به اشتراک بگذارید.

کی برنده اعلام می شود؟

19 اسفند منتظر باشید...

راستی ست لوازم آرایش شامل چه چیزهایی است؟

این ست شامل پالت سایه چشم حرفه ای، کرم پودر مات کننده قوی، رژ لب مایع مات، رژگونه، لاک ناخن، کانسیلر استیکی، کانسیلر مایع دور چشم، مداد چشم مغذی، مداد ابرو، ریمل چهار کاره حرفه ای، مداد لب مغذی، رژ لب جامد مات، پنکک کرمی، مداد چشم پیچی هایلایت و مداد چشم اسموکی است.