سی و هفتمین جشنواره نوعروس، فرصت دیگری برای زوج های جوانی است که می خواهند یک سفر 3 روزه در جزیره زیبای کیش مهمان نوعروس باشند. حداکثر تا پایان روز هفدهم فروردین ماه فرصت دارید تا عکس سفره هفت سین خود را برای ما بفرستید تا در مسابقه حضور داشته باشید.

اگه می خوای جشن عروسی توی باغ عروسی و خونوادگی برگزار کنی و یه عروسی شیک، کلیک کن.

موضوع این نوبت از جشنواره، عکس «زیباترین هفت سین» است. اگر دوست دارید در این مسابقه شرکت کنید یکی از بهترین «عکس هایی» که از سفره هفت سین خود گرفته اید را، به آدرس ایمیل festival@noarous.com بفرستید.

 

با توجه به اعتراض بعضی از شرکت کنندگان دوره های قبل، در این دوره برای اینکه به همه شرکت کنندگان فرصت یکسانی داده شود، همه عکس ها پس از پایان مهلت ارسال یعنی شانزدهم فروردین 1393 در وب سایت و صفحه فیس بوک نوعروس منتشر خواهند شد تا بازدیدکنندگان به بهترین عکس رای دهند.

 

در پایان مرحله اول 5 عکس از بین عکس های ارسالی با توجه به آرا مردم انتخاب شده به مرحله نهایی راه می یابند. در مرحله نهایی نیز بار دیگر بینندگان صفحه فیس بوک نوعروس داوران جشنواره خواهند بود و هر عکسی که بیشترین آرای مردم را به خود اختصاص دهد، برنده تور 3 روزه ماه عسل به جزیره زیبای کیش خواهد شد.

توجه کنید عکس های شما پس از انتشار در مرحله اول از طریق رای های اس م اس و لایک هایی که در فیس بوک کسب می کنند آزموده می شوند و در مرحله نهایی 5 عکس فقط در فیس بوک نوعروس به نمایش در می آیند و آرای بینندگان این صفحه، ملاک انتخاب بهترین عکس خواهد بود.

مهلت ارسال عکس ها برای این جشنواره از 24 اسفند 1392 آغاز می شود و تا ساعت 24 روز 17 فروردین 1393  تمدید شد و تا این تاریخ برای ارسال عکس ها فرصت دارید. پس از آن همه عکس ها با هم برای رای گیری منتشر خواهد شد.

نکته مهم: برای حفظ شانس شرکت کنندگان جدید، برندگان مسابقات قبلی در مرحله نهایی شرکت داده نمی شوند. (یعنی شرکت کنندگانی که در مسابقات قبلی نوعروس به مرحله نهایی رسیدن نیز می توانند دوباره در مسابقات شرکت نمایند و باز هم شانس خود را امتحان کنند. حتی برنده های مسابقات قبلی نیز می توانند در مسابقه شرکت کنند، فقط به مرحله نهایی فرستاده نخواهند شد)


• نکات مهم در ارسال عکس:
- عرض عکسی که ارسال می کنید حداقل 443 پیکسل و طول آن 300 پیکسل باشد.
- از هیچ شرکت کننده ای بیش از یک عکس پذیرفته نمی شود. پس بهترین را خودتان انتخاب کنید.

- مشخصات زوجین و شماره تماس همراه با عکس ارسال شود.

 


منتظریم. شاید این بار شما برنده سفر 3 روزه کیش به همراه همسرتان باشید.

 

برای مشاهده آلبوم کامل شرکت کننده های جشنواره زیباترین هفت سین نیز اینجا کلیک کنید.

 

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.