این روزها استفاده از اپلیکیش ها و برنامه های کاربردی عروسی به شما کمک میکند تا به صورت دیجیتال مراسمتان را مدیریت کنید و در زمان مشخص از عهده همه کارهایتان برآیید. آنهم بدون استرس .در این مطلب تعدادی از بهترین برنامه های برنامه ریزی و مدیریت برای عروسی را به شما معرفی کرده ایم تا از آنها بر حسب نیازتان استفاده کنید.

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

تحریریه نوعروس/ میترا شکری : برای برگزار کردن مراسم عروسی بهترین کار این است که یک همراه خوب داشته باشید. همراهی که همه ی نکات یادش بماند، همه چیز را به موقع یادآوری کند و قرارهای ملاقات شما را در ساعات و روزهایی که ترتیب داده‌اید را به شما گوشزد کند. اینکه بخواهید یکی از دوستان یا اقوام را با خودتان همراه کنید و توقع داشته باشید او کار و زندگی‌اش را رها کند و با شما بیاید، کاملا بعید است. برای همین به جای اینکه همه چیز را در دفتر یادداشت‌تان بنویسید طوری که خودتان هم از چیزی سر در نیاورید، پیشنهاد ما این است که حتما ا اپلیکیشن های عروسی استفاده کنید. برنامه‌ هایی که برنامه ریزی را به شدت برای شما آسان و منظم می‌ کنند.

                              دیجیتال مدیریت کنید

Wedding Planner Premium
برای سامان دادن کارهایی که قرار است در مراسم عروسی خودتان انجام بدهید، بهتر است Wedding Planner Premium را به عنوان یک همراه انتخاب کنید، همراهی که با دقت و تیزبینی حواسش به همه چیز هست. در این برنامه امکانات زیادی در اختیار شما قرار می‌گیرد. قطعا بارها شنیده‌اید که عروس و دامادها درست یک شب مانده به عروسی یادشان می‌ آید که کارت دعوت یکی از مهم ترین مهمان ها را نداده اند و در آن شرایط دست و پای شان را گم می کنند و نمی دانند باید چه کنند. این اپلیکیشن به ما فرصت اشتباه نمی دهد و این امکان را دارد که سر فرصت ، چند ماه مانده به عروسی همه چیز را بررسی کرده و برنامه ی مناسبی برای کارهایی که لازم است قبل از عروسی انجام بدهید بریزید.
در این نرم افزار این امکان را دارید که تعداد مهمان ها را داشته باشید، عروسی تان را بر اساس بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید برگزار کنید و هیچ ولخرجی اضافه ای انجام ندهید. این اپلیکیشن جزو بهترین انتخاب های شما برای زمانی که است که می خواهید بدون هیچ کم و کاستی به خانه ی بخت برید.


دیجیتال مدیریت کنید

Postable
با توجه به دغدغه های محیط زیستی که در حال حاضر خیلی در کشور ما پررنگ شده و تبعیت کردن ازشون واقعا خیلی خوبه. برای اینکه در مراسم عروسی تون هم در حال رعایت کردن مسائل محیط زیست باشین، یک پیشنهاد جذاب برایتان داریم. اینکه با نصب کردن برنامه ی Postable روی دستگاه موبایل یا کامپیوتر خانگی تان کارت عروسی تان را طراحی کرده و برای مهمان های تان ارسال کنید.
در این نرم افزار این امکان وجود دارد که کارت های تان را چاپ کنید اما راه بهتری که در آن گنجانده شده این است که آدرس ایمیل مهمانان تان را در نرم افزار وارد کنید و کارت های عروسی تان رو بدون فوت وقت و بدون صرف هزینه ی چاپ، برای مهمان های تان ارسال کنید.

دیجیتال مدیریت کنید

Guesterly
حالا که با اپلیکیشن قبلی خیال تان بابت مهمانی و درست برگزار شدن آن راحت شد، بهتر است کمی به فکر جمع کردن یادگاری از بهتری شب زندگی تان باشید و یادگاری هایی که از فامیل جمع کرده اید را در شب عروسی با دیگران به اشتراک بگذارید و شگفت زده شان کنید. Guesterly این امکان را به شما می دهد که از اقوام و دوستان تان بخواهید متن‌ ها، موزیک ها و عکس هایی که دارند و دیدن شان شما را شگفت زده و خوشحال می کند را با شما به اشتراک بگذارند تا بتوانید بر اساس آنها یک آلبوم درست کنید. آلبومی که قابلیت چاپ شدن و قرار گرفتن روی سایت را دارد و برای همیشه به عنوان یادگاری برای تان می ماند.

دیجیتال مدیریت کنید

Evernote
اور نوت یکی از جذاب ترین برنامه هایی که می تواند تمام روزهای خوب شما را ثبت کند، علاوه بر برنامه ریزی عروسی، شما نیاز به برنامه ای دارید تا روزهای خوب شما را با عکس و صدای خودتان ثبت کند. این آلبوم که با دست های خودتان درست می کنید تا سال ها برای تان باقی می ماند.

دیجیتال مدیریت کنید

weddingwire
یکی از نرم افزارهای دیگری که به شما امکان برنامه ریزی بهترین عروسی را می دهد، weddingwire است، یک ابزار همه فن حریف که می تواند مهمان های شما را مدیریت کند و علاوه بر آن کلی عکس و موزیک در اختیار شما قرار بدهد تا از آنها برای مراسم خودتان ایده بگیرید. مدل ژست های عروسی، به روز ترین لباس های عروسی، ویدیو از عروسی های واقعی، بهترین موزیک های رقص تانگو، مدل های مختلف آرایش و ... همگی چیزهایی هستند که در این اپلیکیشن انتظار شما را می کشند.

دیجیتال مدیریت کنید

Zola
از آنجایی که هر کسی دلش می خواهد هدیه ای که به شخص دیگری می دهد خیلی کاربردی و به درد بخور باشد می خواهیم نرم افزاری به شما معرفی کنیم که خیلی نا محسوس به شما این فرصت را بدهد تا هدایای دلخواه تان را در معرض دید دوستان و اقوام قرار بدهید و از آنها بخواهید با توجه به بودجه ای که برای تان در نظر گرفته اند یکی از آن هدایا را برای تان بخرند.
zola  ###( زولا) نرم افزاری است که به شما این امکان را می دهد که هدیه ی مورد نظرتان را در اکانتی که دارید به نمایش بگذارید و از دوستان تان که مدام با این سوال «برات چی بخریم» کلافه تان کرده اند بخواهید سری به اکانت شما بزنند و به لیست هدایایی که دارید نگاهی بیندازند.
با این کار از شر هدایای تکراری راحت می شوید و دوستان تان هم با خیال راحت برای شما چیزی را می خرند که با آن نیاز دارید و در زندگی حسابی به کارتان می آید. ###

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.