همان اندازه که آرایش و لوازم آرایشی بسیار مهم هستند، پاک کردن آرایش نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است. این نکته را به خاطر بسپارید که هیچگاه با آرایش نخوابید و حتما پیش از خواب صورتتان را پاک کنید .

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

تحریریه نوعروس : می توانید در منزل با استفاده از مواد طبیعی یک پاک کننده طبیعی و سالم درست کنید که علاوه بر طبیعی بودن، دارای خواص تغذیه و مراقبتی برای پوست نیز باشد .

ماست
می توانید از ماست برای پاک کردن پودر و رژگونه از روی پوست استفاده کنید. به این صورت که یک پنبه تمیز و بهداشتی را به مقداری ماست آغشته کنید و سپس به آرامی روی پوست خود بکشید و بعد از مدت کمی با آب سرد پوستتان را شستشو دهید.

روغن بادام
همانطور که می دانید روغن بادام دارای خواص بسیار زیادی است. یکی از کاربردهای این روغن پرخاصیت، پاک کردن آرایش است. برای پاک کردن آرایش چشم ها می توانید با مقداری روغن بادام آن را از روی پوستتان پاک کنید.

روغن بچه و آب خیار
برای پاک کردن آرایش پشت پلک هایتان و همچنین آرایش چمشتان می توانید از روغن بچه به همراه آب خیار استفاده کنید. به این صورت که ابتدا یک عدد خیار بدون پوست را رنده کرده و مقداری از آن را در ظرفی ریخته و چند قطره روغن بچه به آن اضافه کنید و کمی هم بزنید. سپس با استفاده از یک پنبه، آرایش را از روی پوست بردارید.

    
روغن زیتون و روغن بچه
برای پاک کردن خط چشم و سایه چشم می توانید از مخلوط روغن زیتون و روغن بچه استفاده کنید. از هرکدام از این روغن ها به طور مساوی مقداری را در ظرفی ریخته و مخلوط کنید و با یک پنبه آرایشی، سایه و خط چشم را پاک کنید. این ترکیب علاوه بر پاک کردن آرایش از روی پوست، باعث می شود که پوستتان همیشه نرم و مرطوب بماند.

وازلین و آلوئه ورا
از ترکیب وازلین و آلوئه ورا می توانید برای پاک کردن آرایش از روی سطح پوست و همچنین رژگونه استفاده کنید. به مقدار مساوی از ژل آلوئه ورا و وازلین در یک ظرف ریخته مخلوط کنید و سپس با استفاده از پنبه، آرایش را از روی سطح پوستتان بردارید.


نکته قابل توجه در استفاده از مواد طبیعی برای پاک کردن آرایش:
ممکن است برخی افراد به این مواد حساسیت داشته باشند. لذا برای جلوگیری از بروز حساسیت، قبل از استفاده از هر کدام از مواد بالا، ابتدا مقداری از آن را روی مچ دستتان بگذارید و بعد از گذشت یک شبانه روز اگر متوجه حساسیتی نشدید، می توانید استفاده کنید.

بی دردسر و بدون حساسیت :

اگر مکان تهیه این پاک کننده های آرایش را ندارید و یا جزو افرادی هستید که پوست حساس دارند ، این دومحصول را تهیه کنید و با خیال راحت پوستتان را پاک کنید

- محصول اول برای پوست  های حساس:

محلول پاک کننده آرایش صورت و دور چشم سن سی بیو بیودرما

- محصول دوم برای پوست های چرب، مختلط و آماده جوش :

محلول پاک کننده پوست های چرب بیودرما


<

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.