احتمالا رابطه شما و همسرتان به خصوص در سال اول ازدواج آن قدر پر شور و گرم است که اصلا برای داشتن رابطه زناشویی نیاز به دلیل ندارید با این حال بد نیست توصیه کنیم که این 5 موقعیت را برای نزدیکی با همسرتان از دست ندهید!

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

تحریریه نوعروس / مستانه تابش : نیازی به توضیح ندارد که داشتن رابطه سالم زناشویی تاثیرات مثبت و ویژه ای در خلق و خو و آرامش اعصاب زوجین دارد .

قبل از یک جلسه مهم کاری یا ارائه یک پروژه مهم
مطالعات نشان داده است که نزدیکی با همسر می تواند اعصاب را آرام کرده و استرس را از بین ببرد. همچنین رابطه زناشویی فشار خون را نیز پایین می آورد. علاوه بر این کسانی که قبل از یک جلسه مهم کاری یا ارائه یک پروژه مهم با همسرشان رابطه داشته اند بهتر از دیگران می توانند در جمع صحبت کنند و با اعتماد به نفس تر جلو کنند.

صبح ها
واقعیت این است که بدن شما برای این ساخته شده است که طی روز رابطه زناشویی داشته باشید. چون نه تنها سطح هورمون تستوسترون و انرژی شما در طول روز بیشتر است بلکه سطح هورمون اکسی توسین نیز بالا می رود و باعث می شود صمیمت شما و همسرتان در طول روز بیشتر شود و ترشح اندورفین نیز به بهبود خلق و خو منجر می شود.

وقتی احساس می کنید در معرض ابتلا به بیماری هستید
شاید باور نکنید اما در آب و هوای سرد که ریسک ابتلا به بیماری بیشتر است هیچ چیزی مثل رابطه زناشویی با همسرتان نمی تواند به افزایش قوای ایمنی بدن منجر شود.


روز چهاردهم سیکل پریود
مطالعه ای که اخیرا انجام شده نشان داده است که حوالی روز چهاردهم سیکل، کلیتوریس خانم ها که نقش مهمی در ارضای جنسی شان دارد 20 درصد بزرگتر شده و راحت تر تحریک می شود. بنابراین اگر روز چهاردهم سیکل تان رابطه زناشویی داشته باشید زودتر به ارگاسم می رسید و ارگاسم قوی تری را نیز تجربه می کنید. علاوه بر این اگر سیکل تان منظم است در این روز احتمال تخمک گذاری برای شما وجود دارد؛ پس اگر بچه نمی خواهید حتما از یک روش مطمئن جلوگیری استفاده کنید.

بعد از ورزش
ورزش تا 169 درصد خون رسانی به ناحیه واژینال را بهبود می دهد و بیشتر می کند. علاوه بر این به دنبال روزش سطح هورمون تستوسترون نیز که برای افزایش میل جنسی در بدن لازم است، بالا می رود. بنابراین وقتی ورزش می کنید نیازتان به داشتن رابطه زناشویی چند برابر می شود.

 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.