مادر عروس یکی از افرادی است که در جشن عروسی زیر ذره بین نگاه های تیزبین مهمان ها قرار دارد و باید لباس مناسب و برازنده ای برتن داشته باشد

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

اگر مادر عروس هستید انتخاب لباس مناسب برای جشن ازدواج دخترتان را به دقیقه 90 موکول نمی‌کنید چون شما بعد از عروس یکی از مهم‌ترین آدم‌های مهمانی هستید و به طور قطع زیر ذره‌بین خانواده داماد خواهید بود! اگر می‌خواهید ظاهری زیباف شیک و جذاب داشته باشید، این توصیه ها را جدی بگیرید.

      
1. لباس‌هایی با یقه گرد و چین‌دار، گل سینه و گره‌های پاپیونی امسال حسابی مد شده‌اند و یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مادر عروس هستند.


2. استفاده از گل‌سرهای بزرگ توری هم خیلی راحت است و هم تنوع بالایی در رنگ و طرح دارد. از همه مهم‌تر وقتی آنها را از روی سر خود برمی‌دارید موهایتان آشفته و بهم ریخته نخواهد شد.


3. کفش‌هایتان را با دقت انتخاب کنید و ترجیحا از کشفهای بدون پاشنه یا با پاشنه کوتاه استفاده کنید مگر اینکه به پوشیدن کفشهای پاشنه بلند عادت داشته باشید.


4. وسایلی را که قصد دارید در آن روز همراه خود داشته باشید مشخص کنید تا بتوانید درباره سایز کیفتان تصمیم بگیرید.
        مادر عروس/ لباس مادر عروس


5. لباس زیر خود را درست و مناسب انتخاب کنید تا چهره واقعی مادر عروس را داشته باشید البته مادری شاداب و خوش‌اندام.


6. یادتان باشد که رنگ لباس شما نباید با رنگ لباس ساقدوش های عروس تضاد داشته باشد. در ضمن انتخاب لباسی در همان زمینه رنگی با شدتی کمتر یا بیشتر، خیلی بهتر از انتخاب لباسی همرنگ ساقدوش‌هاست.

###

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.