واقعا لازم نیست که 300 دست لباس عروس مختلف را پرو کنید تا در نهایت یکی را از بینشان بپسندید، تنها کافی است...

بهترین تالار های عروسی رو در نوعروس ببین و قیمت بگیر.

خریدن لباس عروس کابوس نیست، این ما هستیم که آن را تبدیل به یک پروسه اعصاب خردکن و تحلیل برنده می‌کنیم و در آخر هم از خریدمان آنقدرها که باید و شاید راضی نیستیم. واقعا لازم نیست که 300 دست لباس مختلف را پرو کنید تا در نهایت یکی را از بینشان بپسندید. کافیست به این نکات کوچک دقت کنید تا تنها با سه بار پرو به لباس رویایی تان برسید.

انتخاب پاشنه کفش

بلندی لباس ‌عروس ها به طور میانگین 150 تا 160 سانتی متر است، اگر دوست دارید کفشی با پاشنه خیلی بلند (8 تا 10 سانتی متر) بپوشید، از خیاط همان مزون بخواهید که قد لباس را برایتان بلندتر کند.

کفشها و لباس زیرتان را به همراه داشته باشید

لباس زیر (کرست) و کفشی را که قرار است در مراسم بپوشید، در پرو لباس عروس همراه داشته باشید تا کارشناس‌های مزون بر اساس مدل آنها بتواند شما را بهتر راهنمایی کنند.

خجالتی نباشید

الان وقت مناسبی برای خجالت کشیدن نیست. اگر به هر دلیلی از لباسی که پرو کرده اید، راضی نیستید یا در آن احساس راحتی نمی‌کنید، در کمال صراحت با خیاط و مشاور مزون صحبت کنید و خیلی دقیق بگویید که کدام بخش لباس شما را آزار می‌دهد. تنها در این صورت است که آنها می‌توانند به شما کمک کنند تا لباس رویایی تان را از بین ده‌ها مدل دیگر پیدا کنید.

ورجه وورجه کنید!

در اتاق پرو حتما کمی راه بروید، دستهایتان را از هم باز کنید و شاید بد نباشد که یکی دو بار هم بالا بپرید تا مطمئن شوید که همه چیز مناسب است. به این ترتیب در روز عروسی هیچ نگرانی از بابت لباستان نخواهید داشت.

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.