برند "Twobirds" یکی از معروف‌ترین برند‌های لباس ساقدوش در انگلستان است که در مزون‌های تهران نیز به فروش می‌رسد

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

ساقدوش‌ها نقش بسیار مهمی را در مراسم عروسی ایفا می‌کنند و شاید کمتر از عروس، اما خیلی بیشتر از سایر مهمانان و حاضران در مراسم زیر ذره‌بین قرار دارند. به همین خاطر حقشان است لباسی بپوشند که هم در آن احساس راحتی کنند و اعتماد به نفسشان بالا برود و هم جلوی دوربین عکاسی بدرخشند.
برند "Twobirds" یکی از معروف‌ترین برند‌های لباس ساقدوش در انگلستان است که در مزون‌های تهران نیز به فروش می‌رسد. تنوع رنگی این لباس‌ها بسیار بالاست و حتی سخت‌گیر‌ترین و کج‌سلیقه‌ترین‌ افراد را هم راضی می‌کند. جالب است بدانید که این نوع لباس را می‌توان به 15 سبک مختلف پوشید و هربار این احساس را در ذهن بیننده ایجاد کرد که یک لباس کاملا جدید تن شماست. از میان این 15 سبک مختلف ما 7 مدل را برای آموزش به شما معرفی کرده‌ایم که جزو محبوب‌ترین مدل‌ها در میان ساقدوش‌های اروپایی است.

1. مدل کلاسیک

 

 

 


   

این مدل تقریبا برای همه اندام‌ها و همه افراد مناسب است. کافی است بندها را از بالای شانه‌ به سمت پشت بیاورید، آنها را از روی هم رد کنید، یک دور به دور کمر بپیچید تا مثل یک کمربند بشود و سپس در پشت گره بزنید. به همین راحتی!‌ این مدل زیبا و کلاسیک برای عروسی‌های سنتی کاملا مناسب است.

2. یقه باز

 

 

 


مدل دوم برای ساقدوش‌هایی مناسب است که دوست دارند کمی پوشیده‌تر باشند؛ مخصوصا آنهایی که ترجیح می دهند شانه‌ها و بالای بازوهایشان پوشیده باشد. برای درست کردن این مدل باید بندها را پایین بیاورید، شانه هایتان را بپوشانید. علاوه بر این می‌توانید پارچه روی سینه‌ها را به اطراف ببرید تا مدلی یقه‌ای باز داشته باشید.

3. ریسمان یونانی

 

       

 

 


سومین مدل پیشنهادی ما به عنوان «ریسمان یونانی» شناخته می‌شود و تقریبا به همه اندام‌ها می‌خورد و البته اگر سینه‌های بزرگی دارید، این طرح کاملا برایتان بسیار مناسب است.

4. یک طرفه

 

 

 

 


مدل بعدی، سبکی نامتقارن است که اگر شانه‌های پهنی داشته باشید، خیلی به شما می‌آید. چراکه تمرکز را از روی شانه‌ها بر می‌دارد و چشمهای بیننده فقط به سمت یک شانه جلب می شود. این مدل بسیار شیک و مدرن و برای ساقدوش‌ها در هر سنی که باشند، مناسب است.

5. مدل رقص

 

 

 

 


مدل رقص بیشتر به درد کسانی می‌خورد که سینه‌های بزرگی دارند چون فرم خوبی به بدنشان می‌دهد. برای درست کردن این مدل، ابتدا روی هر یک از بندها را گره می‌زنید. سپس هر دو بند را به سمت پشت گردن می آورید و پس از پیچیدن به سمت جلوی بدن برگردانده و بعد از یک دور در پشت کمر گره می زنید. این سبک لباس به شدت اعتماد به نفس ساقدوش را بالا خواهد برد، شک نکنید!

6. مدل بدون بند

 

 

 

 لباس بدون بند هنوز هم یکی از سبک‌های پرطرفدار در میان عروس‌ها و ساقدوش‌هایشان است.

7. مدل کلاسیک با تاپ

 

 

 

 


اگر ساقدوش‌هایتان دوست دارند، پوشیده‌ تر باشند، می‌توانند از تاپ‌های بندی Twobirds در زیر لباسشان استفاده کنند.

<

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.