در ادامه سلسله سمینارهای باشگاه نوعروس در حوزه سلامت خانواده و بهبود استاندارد زندگی زوج های جوان، با حضور دکتر عبدالرضا کردی، سمیناری با موضوع "وصلت عاشقانه، زندگی ماهرانه" برگزار میگردد.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

در ادامه نشست های برگزار شده باشگاه نوعروس، پنجمین سمینار با حضور دکتر عبدالرضا کردی برگزار میگردد. دکتر کردی از اساتید به نام در حوزه آموزش و مطالعات خانواده،  معاون پژوهشی انجمن مطالعات خانواده در ایران، مدرس نمونه آموزش خانواده کشور، رئیس مرکز جهانی خلاقیت مالزی و کارشناس برنامه های خانواده صدا و سیما هستند.

مباحثی که در سمینار "وصلت عاشقانه، زندگی ماهرانه" برای شما مطرح می شود به قرار زیر است :

- در گوشی با تازه متاهلین
- روابط سالم زوجین
- مهارت های پایدار سازی رابطه
- چگونه زن موفقی در زندگی زناشویی باشیم؟
- چگونه مرد موفق در زندگی زناشویی باشیم؟
- خلاقیت در سبک زندگی
- عشق و صمیمیت در خانواده
- میوه های مثبت اندیشی در زندگی


دوستان عزیز عضو باشگاه نوعروس می توانند بصورت رایگان در این سمینار حضور داشته باشند، کافیست کد عضویت روی کارت خود  را به سامانه پیامکی 02143905090 بفرستند تا جای خود را در زندگی موفق و عاشقانه آینده رزرو کنند. همکاران نوعروس با شما تماس خواهند گرفت و بلیط ورودی سمینار را برای شما میفرستند.

دوستانی که عضو باشگاه نوعروس نیستند، اما تمایل دارند پای صحبت های دکتر کردی بنشینند و مهارت های زندگی عاشقانه و پایدار را بیاموزند، می توانند عدد 1 را به همراه نام و نام خانوادگی خود به سامانه 02143905090 پیامک کنند.

 

زمان : پنج شنبه 29 بهمن ماه

مکان : خیابان شریعتی،نرسیده به پل سیدخندان،پارک اندیشه،فرهنگسرای اندیشه


همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.