شاید خانواده شما از انتخاب نامزدتان دل خوشی نداشته باشند. در این صورت برای اینکه نامزدتان در دل خانواده نفوذ کرده و دوست داشتنی باشد نباید عجله کنید.

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

این روزها انتخاب یک همسر مناسب کار چندان راحتی نیست و مشکل وقتی بیشتر می شود که بین انتخاب عروس خانم یا آقا داماد با خانواده اش اختلاف وجود داشته باشد یعنی دختر یا پسر، فردی را برای زندگی مشترک خود انتخاب کند که خانواده آن را نمی پذیرند.

بیش از حد از نامزدتان دفاع نکنید

بهترین گزینه این است که فردی را برای زندگی مشترکتان انتخاب کنید که با توجه به چهارچوب های فرهنگی و دیدگاه های خانواده شما گزینه مناسبی باشد اما اگر بنا بر دلایلی انتخاب شما چندان مورد پسند خانواده تان نیست بهتر است به تنش ها و اختلاف ها دامن نزنید.در وهله نخست سعی کنید هنگام برخورد خانواده و نامزدتان بیش از حد از او(نامزدتان) دفاع نکنید چرا که تجربه نشان داده، این گونه حمایت‌ها، مخالفت‌های والدین شما را افزایش می‌دهند.

صبور باشید

بهتر است با صبر و حوصله کمک کنید که خانواده‌تان شناخت بیشتری نسبت به همسرتان پیدا کنند. از خانواده بخواهید علت مخالفتشان را برای شما شرح بدهند و شما هم دلایل انتخابتان را به آنها بگویید و نکات مثبت و محاسن او که باعث انتخاب شما شده را برای خانواده تان توضیح دهید و به آنها بگویید آیا به اعتقاد شما عیب های او آنقدر مهم هستند که این محاسن را بی ارزش کنند؟

روشهای ارتباطی را پیدا کنید

به همراه نامزدتان روش های ارتباطی موثر با خانواده تان را بیاموزید و سعی کنید با برخوردهای منطقی و سرشار از احترامتان مانع از خشم و برانگیختگی خانواده تان شوید.
هرگز با خانواده تان وارد یک جنگ روانی نشوید و برای تغییر دیدگاه‌ها و به عبارتی تربیت آنها نقشه نکشید و آنها را برای مقابله بیشتر با خودتان برانگیخته نکنید.اگر از مطمئن هستید که انتخاب شما درست است و خودتان توانایی و تجربه کافی برای متقاعد کردن خانواده تان را ندارید از یک مشاور کمک بگیرید.

برای اینکه در دل خانواده نامزدتان نفوذ کنید حتما راههای زیادی وجود دارد. اگر راهی میشناسید به ما هم بگویید.

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.