چهره شناسی علمی است که از سالها پیش در موردش بحث های فراوانی وجود داشته است، برخی آن را باور دارند و برخی با دیده تردید به آن می نگرند شما از کدام گروه هستید؟ جوابتان هرچه هست شاید برایتان جالب باشد بدانید ابروها چه اسراری را فاش می کنند و از روی ابروی خواستگارتان تا حدودی می توانید به باطن و خلق و خوی او پی ببرید.

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

چهره شناسی علمی است که از سالها پیش در موردش بحث های فراوانی وجود داشته است، برخی آن را باور دارند و برخی با دیده تردید به آن می نگرند شما از کدام گروه هستید؟ جوابتان هرچه هست شاید برایتان جالب باشد بدانید ابروها چه اسراری را فاش می کنند و از روی ابروی خواستگارتان تا حدودی می توانید به باطن و خلق و خوی او پی ببرید.

 

1- ابروهای موشکی:

ابروهایی که انتهای آنها به سمت بالاست و قسمت انتهای چشم فاصله دارد

 

 

محققان معتقدند، کسانی که انتهای ابروی شان به سمت بالاست، افراد پرجرأتی هستند که می توانند اضطراب شان را کنترل کنند و از پس موقعیت های سخت بربیایند. البته روحیه خوب آنها هم در این زمینه به یاری شان می آید، زیرا نشاط و شادمانی از اجزای اصلی شخصیت آنهاست. اگر انتهای ابروی کسی دچار افتادگی باشد، می توان گفت که شخصیت پیچیده ای دارد. مضطرب بودن و غیر قابل کشف بودن، ویژگی تمام کسانی است که فارغ از شکل اصلی ابرو، ابروهایی با انتهای افتاده دارند. این آدم ها بخش زیادی از انرژی شان را برای کنترل خود و جنگیدن با درون شان صرف می کنند و یک موضوع ساده که بسیاری از آدم ها به راحتی از کنارش می گذرند، می تواند برای آنها گران تمام شود و به شدت مضطرب شان کند.

 

2- ابروهای خطی:

 

ابروهایی که مثل 2 خط صاف در صورت کشیده شده اند

 

 

صاحبان این ابروها افرادی متفکر و منطقی هستند. اگر می خواهید آنها را برای پذیرش یک موضوع قانع کنید، بهتر است از دلایل محکم و منطقی کمک بگیرید و به احساسات و اشک و آه متوسل نشوید. البته آنها در کنار منطقی و محکم بودن، گاهی هم لجباز به نظر می رسند و می توانند شما را با این ویژگی آزار دهند. اما باید بپذیرید که چنین افرادی قصد آزردن شما را ندارند و تنها همانی که هستند را به نمایش می گذارند. پژوهشگران در بررسی ها به این نتیجه رسیده اند که داشتن ابروی صاف و مستقیم، نشانگر اندیشمندی، متفکری و ایده گرایی فرد است. آنها می گویند، صاحبان این ابروها به آنچه دارند قانع نمی شوند و همیشه دوست دارند از لحاظ شخصیتی و سبک زندگی، بالاتر بروند.

 

3- ابروهای گره خورده:

 

ابروهای نزدیک به چشم که با کمی فاصله از بالای چشم رشد کرده اند

 

 

 

صاحبان این ابروها، آدم های جدی و با اراده ای هستند که می خواهند حق شان را از زندگی بگیرند. آنها خیلی خوب می توانند روی موضوعات تمرکز کنند و به همین دلیل در کارهایی که محدودیت زمانی ندارند اما سخت و پیچیده هستند، بیشتر از دیگران موفق می شوند. به عبارت دیگر، اگر زمان کافی برای انجام یک کار را به آنها بدهید، همیشه از بهترین راه و به بهترین شکل آن را انجام می دهند، چرا که تمرکز بالای این افراد، باعث می شود در حل معماها، یک سر و گردن از بقیه آدم ها بالاتر باشند. محققان می گویند کسانی که از نعمت داشتن چنین ابروهایی بی بهره اند و ابروهای شان دور از هم و با فاصله روییده است، شخصیتی ضعیف دارند و آنها برای داشتن زندگی بهتر از دیگران کمک می گیرند و همچنین آدم های منزوی و ناپخته ای هستند.

 

4- ابروهای کمند:

 

ابروهای بلند که ممکن است به شکل کمان، طاق و ... ظاهر شوند

 

 

اگر فرد مقابل شما ابرویی بلند داشته باشد، احتمالا آدم کوشایی است که به سادگی دلسرد نمی شود. این قانون فارغ از شکل اصلی ابرو، در مورد تمام کسانی که ابروی بلند دارند صادق است و محققان معتقدند، که صاحبان آنها از ثبات شخصیت برخوردارند. از نظر پژوهشگران، شما به راحتی می توانید به این افراد تکیه کنید و از حرفی که به شما زده اند یا قولی که داده اند مطمئن باشید، زیرا آنها با تمام وجود سعی می کنند اطرافیان شان را ناامید نکنند. برخلاف ابروکمندها محققان می گویند، افرادی که ابروی کوتاه دارند، خیالاتی و رویاپردازند و به جای آنکه واقعیت را بپذیرند، ترجیح می دهند در دنیای ذهنی شان زندگی کنند. آنها معتقدند، صاحبان ابروی کوتاه برخلاف کسانی که ابروی بلند دارند، شخصیتی متزلزل و نااستوار دارند و کمتر می توانید روی حرف شان حساب کنید.

 

5- پهن و مرتب:

 

ابروهای صاف، پهن و مرتب که زیادی بلند هستند

 

 

 

صاحبان این ابروها، در کارشان متخصص و توانمند هستند، آنها همیشه مرتب اند و برای کارهای شان برنامه ریزی دارند. صاحبان ابروهای صاف و پهن، با اقتدار و جدی هستند. بررسی های دیگری نشان داده ابروهای پرپشت، نشانه تحرک زیاد و پرانرژی بودن صاحبانشان است. اما اگر ابروها زیادی پر باشند، احتمالا صاحب شان فردی حساس است. در زمان وقت گذرانی با او، حسابی به این فرد حساس توجه کنید، چون ممکن است خیلی زود از شما برنجد. برخلاف آنها، کسانی که ابروهای نازک دارند، اغلب از اعتماد به نفس اندکی برخوردارند. این افراد به سادگی از پس مشکلات زندگی شان بر نمی آیند، چرا که حتی اگر توان حل آنها را داشته باشند، گمان می کنند در انجام آن کار ناتوان هستند.محققان می گویند، افرادی که ابروی کوتاه دارند، خیالاتی و رویا پردازند.

 

6- ابروهای کمانی:

 

ابروهایی که ضخامت شان در حد متوسط است و مثل کمان هلالی هستند

 

 

صاحبان این ابروها فریبنده هستند. اگر زنی چنین ابرویی را در چهره داشته باشد، توجه خواستگاران زیادی را به خود جلب می کند و اگر ابروهای مردی به این شکل باشد، احتمالا لطفات و مهربانی جزئی از خصوصیات اصلی اوست. بررسی های گروه دیگری از محققان نشان داده اند که ابروهای کمانی نشانه نیرو و نشاط صاحبانش است. این محققان نشان می دهد، کسانی که صاحب ابروهای قوس دار هستند، دوستانه، گرم و زودجوشند و با هر شخصیتی کنار می آیند. اگر به دنبال فردی هستید که لحظه های تنهایی تان را پر از هیجان و شادی کند، صاحبان ابروهای کمانی بهترین گزینه برای شما هستند. اما اگر به دنبال یک همسر مقتدر هستید که بتواند بدون دخالت شما از پس همه مشکلات زندگی بربیاید، بهتر است دور خواستگارهایی که ابروی کمانی دارند را خط بکشید. چون آنها بیش از حد مهربان و صلح طلب هستند و حتی نمی توانند یک مورچه را بیازارند.

<

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.