همه می دانیم که عروسی پرنس چارلز و لیدی دیانا اسپنسر از پرخرج ترین عروسی های تاریخ بود اما به طور حتم تنها عروسی پرخرج نبوده است

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

یاسمین ثریا / اگر همیشه از خودتان پرسیده‌اید که میلیاردرهای دنیا با این همه پول چه می‌کنند؟ چرا آن را در اختیار افراد نیازمند قرار نمی‌دهند؟ اصلا مگر می‌شود این همه پول را خرج کرد؟ بهتر است آلبوم ما را ورق بزنید تا با چشم خود ببینید که انسان‌های ثروتمند برای فخر فروختن با صفرهای ثروت‌شان چه عروسی‌های لوکس و پرخرجی که نمی‌گیرند!


1. پرنس ویلیام و کیت میدلتون: این سیندرلا که در واقعیت به همسری شاهزاده زمانش درآمد، 34 میلیون دلار خرج روی دست خانواده سلطنتی گذاشت( 29 آوریل 2011).


2. پرنس چارلز و لیدی دیانا اسپنسر: این عروسی بی‌خود و بی‌جهت عروسی قرن نام نگرفت. لباس مرحوم دیانا به تنهایی 13 هزار دلار پولش شد و نیروهای امنیتی هم 600 هزار دلار دستمزد گرفتند. صورتحسابی که خزانه سلطنت بریتانیا برای این عروسی پرداخته به 64 میلیون دلار می‌رسد( 29 ژوئیه 1981).

 


3. پرنس فیلیپ ولیعهد اسپانیاو همسرش لتیزیا ارتیز: در سال 2004 این زوج 29 میلیون دلار خرج کردند تا مراسم عروسی‌شان از عروسی‌های دربار انگلیس چیزی کم نداشته باشد.

 


4. شیخ محمد راشد آل مکتوم و شاهزاده سلامه: دوبی این روزها شهر زندگی‌های لوکس شده اما در سال 1981 که آنجا از این خبرها نبود این شیخ  100 میلیون دلار خرج کرد که یک عروسی فوق العاده برای زوجه محترم بگیرد تا گران‌ترین عروسی‌ تاریخ را به نام خودش ثبت کند. راشد و سلامه 20 هزار مهمان را برای 7 شبانه روز عروسی فراخوانده بودند.

 


5. وانیشا میتال و آمیت باتیا: وانیشا، دختر یک میلیاردر هندی در سال 2004 در یک جشن 60 میلیون دلاری به خانه بانکداری به نام آمیت باتیا رفت.

 


6. کاترین زیتا جونز و مایکل دوگلاس: این خانم پرافاده به ستاره چند دهه پیش سینمای هالیوودی گفته بوده که عروسی لوکس می‌خواهد دوگلاس هم که سر پیری عاشق شده بوده می‌پذیرد و 1 و نیم میلیون دلار برای این عروسی خرج می‌کند.

 


7. الیزابت تیلور و لری فورتنسکی: این خانم مشهور درسال 1996 حدود 2 میلیون  دلار برای عروسی‌اش خرج تراشید که 25 هزار دلارش به لباس ولنتینو او اختصاص داشته است.

 


8. بردپیت و جنیفر آنیستون: این زوج که قسمت نبود با هم بمانند در سال 2000 یک عروسی 1 میلیون دلاری گرفتند.

 


9. کتی چو و مارتین لی کا شینگ: خانم هنرپیشه چینی و همسرش که برگزار کننده عروسی است با 90 میلیون دلار ناقابل 150 نفر را سوار هواپیما کردند و به استرالیا بردند.

 


10. دیوید بکهام و ویکتوریا آدامز: در سال 1999 ستاره فوتبال و پاپ با خبر ازدواج 7 و نیم میلیون دلاری‌شان سرخط خبرها شدند.

 

 

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.