پاییز امسال، موهایتان را چه رنگی می کنید تا بدرخشید؟

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

شاید با دیدن عبارت رنگ موهای پاییزه اولین فکری که به ذهن تان برسد، این باشد که مگر رنگ مو هم پاییزه و بهاره دارد؟ باید بگوییم بله رنگ موفصلی است. اگر خیلی اهل مد هستید، با شروع فصل پاییز باید با رنگ های ملایم و روشن خداحافظی کنید. باسرد شدن هوا وقت آن رسیده که دوباره فکری برای رنگ موهایتان کنید، دستی به سر و روی تان بکشید و سراغ رنگ هایی با تن قرمز، زرد، نارنجی و بنفش بروید. البته رنگ مشکی و قهوه ای تیره، رنگ های چهارفصلی هستند که همیشه طرفدارهای خاص خودشان را دارند. در این مطلب می خواهیم ببینیم با تغییر فصل به پاییز چه تغییراتی در رنگ موها ایجاد می شود.

ماهاگونی روشن

رنگی است که با تمام پوست ها مطابقت دارد ولی در دو مرحله؛ ابتدا ساقه و بعد در ریشه باید استفاده شود.

بنفش آبی

به کسانی پیشنهاد می شود که پوست های روشن دارند و تصمیم ندارند در آینده نزدیک موهایتان را مش یا دکلره کنند.

مشکی پرکلاغی

به کسانی پیشنهاد می شود که مدتی طولانی تصمیم به تغییر رنگ ندارند. اگر موهای شما به وسیله دکلره روشن شده است از این رنگ بپرهیزید چون به آنها آسیب می زند.

پرطرفدارترین رنگ موهای پاییزی نوعروس پسند

 

از رنگ مسی یا دارچینی استفاده کنید

در این فصل رنگ های قرمز را با رنگ های دارچینی یا مسی ترکیب کنید. اگر رنگ موی قرمز آتشین دارید، با این رنگ ها کمی نرم تر و لطیف تربه نظر می رسید.

رنگ کاراملی

برای متعادل نگه داشتن سایه های باقی مانده از تابستان پیشنهاد می کنیم که از رنگ قهوه ای به عنوان رنگ زمینه و از رنگ کاراملی به عنوان های لایت سایه استفاده کنید.

پرطرفدارترین رنگ موهای پاییزی نوعروس پسند

رنگ موی بلوند عسلی

پاییز امسال رنگ موی بلوند عسلی را زیاد می بینید، از عسل معمولی گرفته تا رنگ طلایی تیره. اگر شما بلوند روشن هستید با توجه به مد این فصل می توانید موهایتان را لولایت بلوند متوسط کنید.

###

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.