پنجمین سمینار تخصصی باشگاه نوعروس با دو محوریت سلامت جنسی زوجین و زندگی شاد برگزار خواهد شد.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

دوستان و همراهان گرامی باشگاه نوعروس


در ادامه سمینارهای باشگاه نوعروس در بهمن ماه سمیناری در دو بخش متنوع و کاربردی برای شما عزیزان برگزار خواهد شد . در این سمینار یک روزه  با عنوان "مثلث طلایی روحیه شاد و رازهای روابط جنسی صحیح " ،  دکتر علی شیخ الاسلامی مشاور سایت نوعروس و استاد فرهاد مدرس ، مدرس ارشد تحول در زندگی و اصول موفقیت در خصوص راهکارهای اصول رابطه جنسی صحیح در میان زوجین و امیدبه زندگانی و خوش بینی و اثرات مثبت آن در ادامه زندگی مشترک به صورت جداگانه سخنرانی خواهند داشت .

این سمینار فقط برای اعضا محترم باشگاه نوعروس  به صورت رایگان برگزار خواهد شد .

کافیست  جهت شرکت در سمینار  نام و نام خانوادگی خود را به شماره 30002216 پیامک کنید.

اگر هنوز عضو باشگاه نوعروس نشده اید میتوانید برای عضویت در باشگاه نوعروس واستفاده از مزایای متفاوت عضویت در این باشگاه ، عدد 40 را به 30002216 پیامک کنید.

از سایر مزایای عضویت در باشگاه نوعروس علاوه بر دریافت رایگان "آگهی نامه تخصصی نوعروس" میتوان به امکان حضور در سمینار های تخصصی باشگاه نوعروس در حوزه سلامت خانواده و زندگی شاد نیز اشاره کرد .

حضور در سمینارهای تخصصی نوعروس این امکان را به شما میدهد تا هم کیفیت زندگی مشترکتان را بالا ببرید و هم در قرعه کشی های ماهانه نوعروس شرکت کنید و شانس برنده شدن ماه عسل(جزیره کیش) را به دست آورید.زمان سمینار : جمعه 9 بهمن از ساعت 9:30 الی 13:30

مکان برگزاری سمینار : میدان ونک،خیابان شهید خدامی،تقاطع خیابان آرارات ،سرای محله آرارات

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.