5 طرح منحصر به فرد از آخرین کلکسیون Impression Bridal را که با جزئیات خاصی تزئین شده، را ببینید

برای بهترین شب زندگی یه آتلیه عکاسی خوب انتخاب کن.

به محض پیدا کردن مدل لباس عروسی که با اندام و چهره‌تان هماهنگ است، باید دنبال راهی برای تزئین و زیباتر کردن آن باشید. کمربندها، قلاب‌دوزی، سنجاق سینه و خیلی چیزهای دیگر می‌توانند به لباس عروس اضافه شوند تا چهره‌ای جذاب‌تر به شما بدهد.

 


گلدوزی‌های فراوان و مهره‌های درخشان این لباس زیبایی اندام را به خوبی نشان می‌دهد. اگر دوست دارید، برجستگی‌های اضافی بدنتان را بپوشانید و متوازن‌تر به نظر برسید، می توانید دنبال لباسی مشابه این مدل بگردید.

 

 


اگر می‌خواهید بالاتنه بدنتان بیشتر جلو کند، دنبال لباسی با دامن بلند و ساده و بالاتنه‌ای کارشده باشید. همانطور که می‌بینید منجوق‌دوزی‌های درخشان این لباس که با دامنی تنگ و ساده هماهنگ شده جلوه‌ای شیک و زیبا به وجود آورده است.

 


طراحان «Impression Bridal » همیشه به دنبال جزئیات خیره کننده هستند و این تکنیک برش واقعا چهره شما را زیباتر نشان می دهد و کاری می‌کند که به طرز چشمگیری در جمع بدرخشید. این طرح برای کسانیکه اندامی باریک و لاغر دارند، بسیار مناسب است.

 


عروس‌هایی که در فصل تابستان مراسم خود را برگزار می کنند به احتمال زیاد شیفته این لباس و توردوزی‌های گلدار آن خواهند شد. از آنجاییکه این جزئیات در سراسر لباس، از بالا تا پایین، کار شده است، توجه‌ها را به سمت خود جلب می‌کند و شما را قد بلندتر نشان می دهد. البته می‌توانید یک کفش پاشنه بلند هم بپوشید و قدتان را حسابی بلندتر نشان دهید.

 


این لباس زیبا و رمانتیک بسیار راحت است و از آنجاییکه بدون بند است، به هر نوع اندامی می‌آید. گلدوزی‌های روی سینه و دامن افسانه‌ای آن خیلی زیبا طراحی شده است.

###

برای یه مراسم عروسی شیک می تونی اینجا لیست تشریفات رو ببینی.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.