5 طرح منحصر به فرد از آخرین کلکسیون Impression Bridal را که با جزئیات خاصی تزئین شده، را ببینید

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

به محض پیدا کردن مدل لباس عروسی که با اندام و چهره‌تان هماهنگ است، باید دنبال راهی برای تزئین و زیباتر کردن آن باشید. کمربندها، قلاب‌دوزی، سنجاق سینه و خیلی چیزهای دیگر می‌توانند به لباس عروس اضافه شوند تا چهره‌ای جذاب‌تر به شما بدهد.

 


گلدوزی‌های فراوان و مهره‌های درخشان این لباس زیبایی اندام را به خوبی نشان می‌دهد. اگر دوست دارید، برجستگی‌های اضافی بدنتان را بپوشانید و متوازن‌تر به نظر برسید، می توانید دنبال لباسی مشابه این مدل بگردید.

 

 


اگر می‌خواهید بالاتنه بدنتان بیشتر جلو کند، دنبال لباسی با دامن بلند و ساده و بالاتنه‌ای کارشده باشید. همانطور که می‌بینید منجوق‌دوزی‌های درخشان این لباس که با دامنی تنگ و ساده هماهنگ شده جلوه‌ای شیک و زیبا به وجود آورده است.

 


طراحان «Impression Bridal » همیشه به دنبال جزئیات خیره کننده هستند و این تکنیک برش واقعا چهره شما را زیباتر نشان می دهد و کاری می‌کند که به طرز چشمگیری در جمع بدرخشید. این طرح برای کسانیکه اندامی باریک و لاغر دارند، بسیار مناسب است.

 


عروس‌هایی که در فصل تابستان مراسم خود را برگزار می کنند به احتمال زیاد شیفته این لباس و توردوزی‌های گلدار آن خواهند شد. از آنجاییکه این جزئیات در سراسر لباس، از بالا تا پایین، کار شده است، توجه‌ها را به سمت خود جلب می‌کند و شما را قد بلندتر نشان می دهد. البته می‌توانید یک کفش پاشنه بلند هم بپوشید و قدتان را حسابی بلندتر نشان دهید.

 


این لباس زیبا و رمانتیک بسیار راحت است و از آنجاییکه بدون بند است، به هر نوع اندامی می‌آید. گلدوزی‌های روی سینه و دامن افسانه‌ای آن خیلی زیبا طراحی شده است.

###

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.