مشکلات بسیاری از خانم ها برای نداشتن یک رابطه جنسی خوب ، ناشی از ندانستن نکاتی است که میتواند در این باره به آنها کمک کند شما در مورد لوبریکات چه قدر میدانید ؟

همین حالا قیمت منو تالار رو درخواست کن و برای بازدید تالار دلخواهت هماهنگ کن.

تحریریه نوعروس/سمیه علیزاده: به سقف خیره شده اید و احساس می کنید شدیدا تحت فشار روانی هستید و از این که رابطه زناشویی تان خیلی جذاب نیست حرص می خورید؟ این سه نکته مهم به شما کمک می کند تا بیشتر لذت ببرید.

با لوبریکانت دوست شوید

انواع و اقسام لوبیرکانت های طبیعی و کرم های روان کننده موجود در بازار بهترین دوستان شما برای داشتن یک رابطه زناشویی لذت بخش هستند. هر چه قدر که ترشحات واژن بیشتر بوده و عمل دخول راحت تر سریع و راحت تر انجام شود، هم شما و هم همسرتان زودتر می توانید به نقطه اوج لذت جنسی برسید. درواقع خانم هایی که در طول رابطه با همسرشان از لوبریکانت استفاده می کنند بیش از دیگران حالت ارگاسم را تجربه می کنند. حتی اگر شما نزدیک به مرحله ارگاسم هستید و همسرتان هنوز ارضا نشده، لوبریکانت باز هم می تواند به شما کمک کند چون باعث می شود انزال همسرتان زودتر اتفاق بیفتد و شاید برای شما هم ارگاسم دوم را به ارمغان بیاورد!


چرا لوبریکانت بهترین دوست خانم هاست!

خلاق باشید

از همسرتان بپرسید که دوست دارد شرایط ارگاسم را چطور تجربه کند. شاید بد نباشد که از دست هایتان هم کمک بگیرید و او را نوازش کنید به جای اینکه منتظر باشید که فقط با دخول به اوج لذت جنسی اش برسد. حتی گاهی اوقات بد نیست که مکانی که در ان رابطه دارید را عوض کنید. مثلا به جای اینکه منتظر باشید تا در اتاق خواب تان با هم رابطه داشته باشید، توی آشپزخانه نوازش همسرتان را شروع کنید یا یک حمام داغ دو نفره تدارک ببینید. مطمئن باشید که حتی کلماتی که حین رابطه در گوش همسرتان نجوا می کنید هم روی زمان رسیدن او به ارگاسم نقش دارد.شفاف باشید

اگر از رابطه زناشویی که با همسرتان دارید لذت نمی برید یا می خواهید که جور دیگری این رابطه را تجربه کنید یا اگر انتظار خاصی در این زمینه از همسرتان دارید حتما این مساله را با همسرتان در میان بگذارید و به او بگویید که دقیقا چه می خواهید.

 

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.