راه‌حل‌هایی که در برخورد با دامادهای کمی تا قسمتی تنبل امتحان خود را پس داده‌اند

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

اسمش برنامه‌ریزی مراسم عروسی است، اما قرار نیست همه بار آن بر دوش عروس‌ و خانواده‌اش باشد. اگر همسر آینده‌تان نمی‌داند چطور در این برنامه‌ریزی‌ها به شما کمک کند، شاید به کمی هل دادن احتیاج داشته باشد، شاید هم از این همه شلوغی و حجم کارهایی که باید انجام شود، مضطرب شده و دست و پایش را گم کرده است. اشکالی ندارد شما می‌دانید که همسر آینده‌تان چه توانایی‌ها و مهارت‌هایی دارد، پس کارهایی را برعهده‌اش قرار دهید تا بتواند از استعدادهایش استفاده کرده و احساس مفید بودن کند.

ـ اگر نامزدتان آدم خلاقی است:

 


طراحی کارت‌های عروسی را به او محول کنید. شاید کارت‌ها به ظرافت کارت‌هایی که از بیرون تهیه می‌شوند نباشد، اما مهمانان شما خاص بودن آن را به خوبی درک می‌کنند. شاید هم بد نباشد از او بخواهید که کارت دعوت مجازی درست کند و یک سسیتم دعوت آنلاین راه بیندازد. مطمئن باشید آقایان از این شیوه استقبال می‌کنند.

ـ اگر هیچ وقت در درس ریاضی رد نشده:

 

دخل و خرج مراسم را به او واگذار کنید. مردها از سر و کله زدن با پول خوششان می‌آید و احساس قدرت بیشتری می‌کنند. این طوری خیال خودتان هم راحت‌تر است چون اگر در هنگام خرید از دیدن لباس عروس‌های چند میلیون تومانی هیجان زده شوید، کسی هست که جلویتان را بگیرد و از یک فاجعه تمام عیار جلوگیری کند! (البته عکس این موضوع هم صادق است)

ـ اگر در مذاکره و چانه‌زنی بی‌نظیر است:

 

هرگز بدون حضور او به خرید نروید. از نامزدتان بخواهید که قیمت اجناس مختلف را دربیاورد و ببیند که می‌تواند چه خدمات اضافی از آنها بگیرد.

ـ اگر به کارهای دستی مثلا به نجاری علاقه دارد:

 


مسوولیت درست کردن هدایای کوچک برای مهمانان را به او بسپارید.

ـ اگر قرار نیست برای عروسی‌تان دی.جی داشته باشید:

 


هیچ اشکالی ندارد چون نامزدتان می‌تواند از همین حالا یک مجموعه از آهنگ‌های مورد علاقه هر دو نفرتان تهیه و ترتیب پخش هر کدام از آنها مشخص کند.

<

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.