چرا باید همه عروس ها سفید پوش باشند؟ ما برای شما می گوییم که چگونه دل به دریا بزنید و عروسی با لباس رنگی باشید

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

از هر 100 دختری که در سراسر دنیا ازدواج می‌کنند، 85 نفرشان ترجیح می‌دهند که در روز عروسی لباسی به رنگ سفید یا عاجی به تن کنند و این رقم در ایران اگر نخواهیم بگوییم 100 درصد است باید قبول کنیم که 99درصد هست. با این حال عروس‌های سنت‌شکنی هم پیدا می‌شوند که بخواهند لباسی به رنگ قرمزگلی یا حتی مشکی انتخاب کنند و در عین حال شیک‌پوش و کاملا متفاوت باشند. شما کدام دسته از این عروس‌ها هستید؟

کدام چهره، کدام رنگ؟
رنگ سفید اصلا به بعضی از خانم‌ها نمی‌آید و تاثیر بدش را روی چهره عروس جوان با هیچ آرایشی نمی‌توان از بین برد. این جور عروس‌ها اگر لباسی به تن کنند که رنگی شاد و پرجنب و جوش دارد، صد برابر زیباتر خواهند شد. اگر شما هم وقتی سفید می‌پوشید؛ حالتی رنگ پریده پیدا می‌کنید و شبیه آدم‌هایی می‌شوید که دچار کم‌خونی مفرط هستند، پس بهتر است جدا دنبال لباس عروسی با رنگی دیگر بگردید.
البته لازم نیست دنبال رنگ‌های دراماتیک بروید و سبز فسفری یا نارنجی بپوشید. حتما «جسیکا بیل»، چهره مشهور هالیوودی را در لباس عروسی صورتی رنگش دیده‌اید که چطور طنازانه در کنار «جاستین تیمبرلیک» می‌خرامید و همه توجه ها را جلب کرده بود. «آن هاتاوی»، یکی دیگر از سوپراستارهای هالیوودی هم رنگ یاسی را برای لباس عروسش انتخاب کرده بود و هیچ وقت نگفت که پشیمان شده است.###
اگر نگاهی به آلبوم‌های لباس عروس اسکار دلارنتا، طراح سرشناس بیندازید با لباس‌هایی به رنگ صورتی و آبی کمرنگ مواجه می‌شوید. شارلوت بالبیر هم به تازگی لباس‌هایی ابریشمی با تورهای صورتی در کلکسیون تازه تابستانه خود جای داده است.

چه رنگی برای شما مناسب است؟
اگر دوست دارید در روز عروسیتان بدرخشید، بهتر است به سراغ تونالیته‌های مختلف رنگ‌ قرمز بروید. رنگ قرمز به کسانیکه موهای بلوند، قهوه‌ای و مشکی دارند، خیلی می‌آید. به یاد داشته باشید که قرمز گستره وسیعی _ از قرمز روشن گرفته تا یاقوت تیره - دارد. به شما توصیه می‌کنیم که رنگهای مختلف را امتحان کنید تا بهترین‌شان را برای خودتان پیدا کنید.
شاید عجیب به نظر برسد ولی بنفش هم یکی دیگر از رنگ‌هایی است که برای لباس عروس مناسب است. رنگ بنفش هم انواع و اقسام مختلفی دارد و رنگی شیک و منحصر به فردی است. ویوین وستوود از جمله طراح‌هایی است که لباس عروس‌های زیبایی در رنگ بنفش طراحی و تولید کرده است.###

کدام فصل، کدام رنگ؟
اگر به لباس رنگی برای روز عروسیتان فکر می‌کنید، به فصلی که قرار است مراسم ازدواجتان را در آن جشن بگیرید هم توجه کنید. رنگ‌های شاد کمرنگ بیشتر برای عروسی‌های بهاری و تابستانی مناسب هستند و در عوض برای عروسی‌های پاییزی می‌توانید سراغ رنگ‌های نارنجی سوخته، سبز جنگلی و قهوه‌ای شکلاتی بروید. برای عروسی‌های زمستانی هم رنگهای تیره و پررنگ مناسب هستند.
یکی دیگر از مدل‌های جدید لباس عروس‌های اروپایی، لباس‌های رنگی هستند که با تورهای شیری یا سفید روی آنها کار شده است. فراموش نکنید که روز ازدواجتان به هر حال روز شما هست، بنابراین باید رنگی را برای لباستان انتخاب کنید که یشترین آرامش به شما می‌دهد.

###

<

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.