مسلما همسر شما اصلی‌ترین و مهم ترین مرد زندگی شماست، اما ممکن است در گیر و دار خرید لباس عروسی، پیدا کردن آرایشگاه و آتلیه عروس و...، اهمیت داماد و لباسی را که قرار است در جشن ازدواج بر تن کند را فراموش کنید و آن وقت با یک فاجعه تمام عیار مواجه خواهید شد.

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

اگر دلتان می‌خواهد همسرتان هم در جشن عروسی درست به اندازه شما بدرخشد و ناهماهنگی بین لباس‌های او و ساقدوش‌هایش توی ذوق نزند، این راهنمای کاربردی را با دقت بخوانید.

برجسته بودن در جمعیت

فکر می کنید برجسته ترین طراحان مد دنیا در مورد ست کردن لباس‌ داماد و ساقدوش‌هایش چه پیشنهادی دارند؟ اگر خیال می‌کنید که تن داماد کت و شلوار مشکی می‌پوشانند و بعد با 180 درجه تغییر از ساقدوش ها می خواهند که کت و شلوار سفید بپوشند، 100 درصد دچار سوء تفاهم شده اید. برای اینکه لباس داماد در جشن ازدواج برجسته و خاص باشد، احتیاج به تغییرات زیاد و بزرگ نیست. کافی است از داماد و ساقدوش‌هایش بخواهید که لباس‌هایی یک شکل بپوشند و بعد در لباس داماد تغییراتی جزئی و کوچک ایجاد کنید مثلا رنگ کراواتش را عوض کنید. این کار یک تفاوت ظریف بصری ایجاد می‌کند بدون اینکه تغییر بزرگی اتفاق افتاده باشد. مطمئن باشید همه مهمانان متوجه این تفاوت خواهند شد.
اگر احساس کردید که این تفاوت کافی است، به جای تغییر رنگ کت و شلوار ، بهتر است از داماد بخواهید که جلیقه‌ای با رنگ متفاوت بپوشد.

چه کار کنیم که داماد در جشن عروسی بدرخشد؟

سبک لباس پوشیدن متناسب با مکان عروسی

وقتی قرار است در فصل تابستان و در فضای باز عروسی بگیرید، چه نکات هوشمندانه ای را برای انتخاب لباس عروس مدنظر قرار می‌دهید؟ خب، همین دقت و نکته سنجی را موقع خرید کت و شلوار هم به خرج دهید. شاید پوشیدن کت و شلوار لنین با پیراهن یقه باز انتخاب خوبی برای داماد گرمازده باشد و حال و هوای رمانتیکی به او بدهد ، اما شک نکنید که در فیلم ها و عکس‌های عروسی‌تان جلوه خوشایندی نخواهد داشت. در مقابل میتوانید از همسرتان بخواهید که یک دست کت و شلوار به رنگ خاکستری روشن یا آبی کمرنگ بر تن کند.

هنگام خرید لباس دامادی

زمانیکه به دنبال کت و شلوار دامادی می‌گردید، حتما ساقدوش یا ساقدوش‌های داماد را همراه خودتان ببرید تا بتوانید یکجا خرید کنید و خیالتان از بابت ناهماهنگی‌هایی که ممکن است بعدا در کت و شلوار‌هایشان دیده شود، راحت راحت باشد. از طرف دیگر خرید کت و شلوار را به آخرین روزها موکول نکنید تا فرصت کافی برای ست کردن آن با کروات‌ها و جلیقه‌های مختلف داشته باشید و در نهایت بهترین ست را انتخاب کنید.

 

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.