اگر همسر آینده پولدار نیست می توانید با یک برنامه ریزی دقیق در آینده او را به فردی پولدار تبدیل کنید. کافی است کمی درایت به خرج بدهید تا داماد پولدار شود.

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

می خواهیم به شما یاد دهیم تا کاری کنید که صفرهای پول های خارج از بانک شما از صفرهای پول هایی که همسرتان در بانک دارد بیشتر شود، می خواهیم به شما بیاموزیم چگونه در کنار همسر آینده تان را پولدار کنید.

قرار پولدار شدن بگذارید

همه ما طرز تفکر خاصی درباره پول و پولدار شدن داریم و همین تفکر به صورت ناخودآگاه در زندگی دنبال می شود. این نوع طرز تفکر، می تواند شما را به پول نزدیک تر کرده یا از آن دورتر کند. برای بیشتر ما که همیشه در طول زندگی خود عباراتی مانند: «ما قدرت خرید آن را نداریم»، «من که پول چاپ نمی کنم»، «هیچ کسی نیست که هم پولدار باشد و هم خوشحال» را از زبان اطرافیان مان می شنویم، به این نتیجه می رسیم که پس انداز پول کار دشواری است؛ اما نباید با این طرز تفکر غلط برای خود محدودیت ایجاد کنید؛ بنابراین اگر در زندگی خود به دنبال موفقیت هستید، نحوه تفکر خود درباره پول و افراد پولدار را تغییر دهید و سعی کنید به همراه همسرتان برنامه ای عملی برای رسیدن به آن تنظیم کنید.

از فروشگاه های بزرگ خرید نکنید

از فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای خرید نکنید، چون وقتی پا به چنین فروشگاه هایی می گذارید در آن جا هر چه هست جارو می کنید و تازه پای صندوق می فهمید چی کار کرده اید و باید چقدر پول دهید، بنابراین اول از همه سعی کنید برای خودتان یک فهرست خرید آماده کنید و تصمیم بگیرید فقط چیزهایی را که در فهرست است بخرید، همچنین اگر مصرف بالایی دارید، می توانید از عمده فروشی ها خرید کنید تا ارزان تر شود یا حتی می توانید از عمده فروشی مثلا یک کارتن پودر رختشویی بخرید و آن را با مادر یا مادر شوهر خود قسمت کنید و پول آن را نصف بپردازید.

پول خردهای ارزشمند

معمولا اگر در جیب مردها پول خرد وجود داشته باشد همه را بیهوده خرج می کنند بدون اینکه هیچ یک از احتیاجات خانه را برآورده کرده باشند؛ شما می توانید با شوهرتان قرار بگذارید که همه این پول ها را جمع کنید تا در آخر هر ماه یک پول حساب نشده برای پس انداز به وجود بیاید مثلا می توانید یک قلک بخرید و هر چی پول خرد است در آن بریزید و البته باید شما پول خردهای شوهرتان را هم بگیرید چون به احتمال زیاد او فراموش خواهد کرد که پول خردهاش را در قلک بیندازد.

تخصص شوهر شما چیست؟

با چند سال زندگی با شوهرتان آنقدر شناخت از او به دست می آورید که بفهمید در چه زمینه بیشتر تخصص دارد و استعدادش در کجاست؛ شما به عنوان فردی که او را از بیرون می بینید باید بکوشید جنبه های مثبت او را تقویت کرده، موارد ضعیف را در اولین فرصت ممکن شناسایی و کمک به اصلاح آنها کنید تا بتواند در بهترین حرفه ای که می تواند فعالیت کرده و درآمد بیشتری کسب کند.

به او قدرت ارتباط بدهید

حتما در اطراف همسر شما افراد با نفوذ یا همکارهای خاص وجود دارند که می توانند به پیشرفت حرفه ای او کمک کنند؛ کسانی که تخصص خاصی دارند و می توانند به متخصص شدن بیشتر او کمک کنند یا افرادی که ارتباطات اجتماعی وسیعی دارند و می توانند همسر شما را با افراد بیشتر آشنا کنند و به او قدرت ارتباط را بدهند یا رییس و کارفرمای او که نقشی مستقیم در پیشرفت کاری اش دارد؛ شما باید اول از همه اینگونه افراد را شناسایی کرده و بعد با همسرتان در مورد آنها صحبت کنید همچنین شما می توانید به شوهرتان پیشنهاد دهید تا اگر صلاح می داند با آنها رفت و آمد خانوادگی ترتیب دهد مثلا اینکه با مشورت شما و تشخیص شوهرتان یک شب شام آنها را دعوت کنید.

لباس را 6 ماه زودتر بخرید

بیشتر خانم ها عاشق خرید کردن از فروش فوق العاده ها و حراج ها هستند اما اگر شما جزو این دسته نیستید فراموش نکنید که یکی از بهترین مسیرهای پس انداز است. حراج های فصلی و فروش های فوق العاده برای شما فرصتی است که هم جنس خوب بخرید و هم پول زیادی نپردازید. کافی است هر چه را که می خواهید 6 ماه زودتر بخرید.

خرج و مخارج تان را یادداشت کنید

اگر شوهرتان یا حتی خودتان اهل بی حساب خرج کردن هستید به شدت توصیه می کنیم هر دوی شما تمام هزینه های خود از کوچک ترین خریدهای روزانه گرفته تا بزرگ ترین خرج های عمده را در دفتری مخصوص بنویسید تا بتوانید به همراه هم هزینه را کنترل و مدیریت کنید.

حتما راههای دیگری هم برای پولدار شدن هست. به ما هم بگویید.

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.