شما نوعروس های عزیز آیا می دانید چه ریملی برای کجا و چه زمانی مناسب تر است؟

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

هر دختر خانمی در دوران نامزدی خود تمام سعی‌اش را می‌کند تا زیبایی خود را به بهترین شکل ممکن نمایان سازد. از آنجا که یکی از مهم‌ترین قسمت‌های چهره چشم‌ها هستند و در مورد خود چشم‌ها آرایش مژه‌ها تاثیر زیادی بر زیبایی خانم می‌گذارند تصمیم گرفتیم یادتان بدهیم چطور یک ریمل خوب برای خودتان بخرید تا در این روزهای شیرین مژه‌های‌تان را آن طور که دوست دارید به نمایش بگذارید و در چشمان نامزدتان بدرخشید.

  • ریمل واترپروف:

  • اگر می‌خواهید با گذشت چند ساعت از آرایش‌تان پای چشم‌تان سیاه نشود باید از ریمل‌های واترپروف استفاده کنید. در بازار انواع و اقسام این نوع ریمل موجود است که به بسیاری از آنها می‌شود اعتماد کرد اما گروهی از تولیدکنندگان فقط ادعا دارند که محصول‌شان ضد آب است و در واقع ریمل تولیدی آنها به راحتی با آب شسته می‌شود. فرق این ریمل‌ها با ریمل‌های واترپروف واقعی در قابلیت انحلال ترکیب ریمل در آب است. ترکیب ریمل واترپروف در آب حل نمی‌شود زیرا ماده اصلی تشکیل‌دهنده آنها روغن است. از آنجا که روغن در آب حل نمی‌شود این ریمل‌ها هم در آب حل نمی‌شوند و به دنبال عرق کردن و تماس چشم با آب از روی مژه تکان نمی‌خورند.

هشدار: یادتان باشد که ریمل‌های واترپروف سبب انسداد غدد چربی چشم و تجمع چربی در آنها و در نهایت ایجاد حالت چرب و زشت در چشم می‌شوند پس فقط در مواقع خیلی خاص از این نوع ریمل‌ها استفاده کنید مثلا در استخر، روز عروسی یا نامزدی که ممکن است گریه‌تان بگیرد یا در فصل پاییز که ممکن است با نامزدتان زیر باران راه بروید. بهتر است این ریمل را در محیط کار یا تحصیل به چشم نزنید زیرا مژه‌های‌تان را ضخیم و ظاهرتان را برای چنین محیط‌هایی نامناسب می‌کند.

  • ریمل بلند کننده:

  • این ریمل‌ها با اضافه کردن موادی به انتهای مژه‌تان طول مژه را بلند‌تر می‌کنند مانند زمانی که مژه مصنوعی می‌گذارید. این ریمل‌ها انواع و فرمول‌های مختلفی دارند و باید ببینید نیاز شما از آن‌ها چیست. مثلا ممکن است نوع واترپروف، مخصوص چشم‌های حساس یا باداوام آن را بخواهید. ریمل‌های بلند کننده مژه، چشمان شما را درشت‌تر و براق‌تر می‌کنند و معمولا به هر فرم چشمی می‌خورند.اگر در دوران نامزدی با نامزدتان قرارهای کاری یا برنامه‌ریزی عروسی می گذارید، بهتر است این نوع ریمل را بزنید زیرا برای صبح‌ها مناسب‌تر است.

 

  • ریمل حجم‌دهنده:

  • فرمول این ریمل‌ها طوری طراحی شده‌اند که ضخامت ویژه‌ای به مژه‌های مصرف کننده می‌بخشند. این ریمل‌ها تغییری در طول مژه نمی‌دهند و به دلیل ضخیم شدن تارهای مژه ظاهر مژه‌ها از دور پرپشت‌تر به نظر می‌رسد. این نوع ریمل برای مهمانی‌های مناسب‌تر است.

 

  • ریمل فر کننده:

  • این نوع ریمل‌ها هم به مژه حجم می‌دهند، هم بلندش می‌کنند هم باعث انحنای مژه‌ها رو به بالا می‌شوند. اگر مژه‌های‌تان نازک و کم‌رنگ است توصیه می‌کنیم از این نوع ریمل را بخرید.

 

انوع فرچه ریمل:

1. شانه‌ای: مژه‌ها را مرتب و جدا می‌سازد.
2. مو بلند: تراکم و بلندی موهای فرچه به مژه حجم می‌دهد و آن را فر می‌کند.
3. خمیده: مژه را فر می‌کند.
4. ظریف: موهای ظریف این فرچه برای مژه‌های پلک پایین مناسب‌اند.
5. متقاطع: ریمل‌هایی که موهای متقاطغ دارند سطح تمام قسمت‌های مژه را می‌پوشانند.

###

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.