اگر می خواهید سلیقه تان را نشان دهید اول قدم را بردارید

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

دعوت نامه هایی با جزئیات رنگارنگ و زیبا به این روز بزرگ هویت می بخشد و نه تنها حسن سلیقه شما را به عنوان عروس یا داماد جدید خانواده نشان می‌دهند بلکه اقوام و دوستانتان را برای حضور در مراسم ترغیب خواهند کرد.

نمونه اول :

این نوع کارت برای آن دسته از زوج‌هایی مناسب است که به کارت‌های رسمی و شلوغ علاقه ندارند و دلشان نمی‌خواهد هیچ کدام از جزییات مراسم ازدواجشان (حتی کوچکترین آنها) پرزرق و برق باشد. اگر از جمله‌هایی مثل «لطفا با حضور گرمتان ما را خوشحال کنید» خوشتان نمی آید، این کارت انتخاب ایده‌آلی برای شماست. این کارت عروس ظاهری کاملا عادی و اسپرت است و طراح آن از یک کاغذ مشکی مات که ما را یاد تخته سیاه مدرسه می‌اندازد، استفاده کرده و اطلاعات مربوط به مراسم را با دست‌خط سفید گچی روی کارت نوشته است. پاکت دعوت‌نامه کاغذی با نقطه‌های مشکی است که هماهنگی زیبایی را با خود کارت به وجود آورده است.

نمونه دوم :

اگر تازگی و مدرن بوده کارت برایتان مهم است می‌توانید از چنین کارت‌هایی استفاده کنید. این دعوت‌نامه‌ها نه خیلی دخترانه و نه خیلی مردانه هستند. مثلث‌های رنگی روی کارت که با رنگ‌های سبز، نارنجی و آبی درخشان تزئین شده، حال و هوای جشن را در یاد بیننده زنده می‌کند. جنس این کارت پنبه‌ای است و بعد از چاپ حالتی براق پیدا می‌کند.

نمونه سوم:

اگر قرار است جشن عروسی تان را تبدیل به مهمانی ویژه و مفرح کنید که شیرینی اش تا مدت‌ها زیر زبان مهمانانتان بماند و برای اینکار انواع و اقسام بازی ها و تفریحات سرگرم کننده را برایشان تدارک دیده‌اید، بد نیست کارتی انتخاب کنید که گویای حال و هوای مراسم باشد. بادکنک کوچکی که در جعبه این کارت دعوت می‌بینید، به خوبی به مدعوین نشان می دهد که قرار نیست در تمام طول مراسم فقط روی صندلی بنشینند، حرف بزنند و شیرینی و شربت بخورند!

نمونه چهارم:

این هم یک نمونه کمی تا قسمتی دخترانه که جزئیات به کار رفته در طراحی آن دعوت‌نامه نشانه عشق و صمیمیت میان زوج جوان است. این کارت با رنگ‌های سفید و صورتی که تم بسیاری ازعروسی‌ها هم هست، تزئین و اطراف آن به سبک مردم نروژ آستردوزی شده است!

نمونه پنجم:

این کارت با رنگ‌‌های هلویی و پرتقالی اش انتخاب ایده‌آلی است برای مراسمی که در فضای آزاد برگزار می شود. طراح این مدل برای بستن آن از نخ ظریفی استفاده کرده که ظاهر شیکی به آن داده است.

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.