نمونه کارت هایی که این بار به شما معرفی می‌کنیم، توسط گروه «عروس پارسه» طراحی شده و لوکس و هنری و البته دست ساز بودن مهمترین ویژگی این کارت هاست

دوست داری عروس های واقعی رو از نزدیک ببینی و مدل میکاپ روز عروسیت رو انتخاب کنی؟

مستانه تابش/ وقتی کارت دعوت عروسی یکی از دوستان یا آشنایان به دستتان می‌رسد، چه می‌کنید؟ فوری پاکت را باز می‌کنید و تاریخ، روز و ساعتش را کنترل می‌کنید و بعد آنرا یک گوشه می‌گذارید تا روز عروسی برسد؟ مسلما نه! قطعا از همان پاکت شروع می‌کنید و کارت را چندین بار زیر و رو می‌کنید، جلوی چشمتان عقب و جلو می‌برید ، فونت‌هایش را به دقت نگاه می‌کنید و درباره طرح و رنگ و احیانا عطری که داخلش پیچیده نظر می‌دهید و از دیگران نظرخواهی می‌کنید، درست است؟ به طور حتم دیگران هم در مورد کارت دعوت عروسی شما همین دقت نظر و ریزبینی را خواهند داشت پس چرا با انتخاب یک کارت دعوت دست ساز و تک که لنگه‌اش نه فقط در بهارستان که در هیچ فروشگاه دیگری در تهران پیدا نمی‌شود، همه مهمانان را حیرت زده نمی‌کنید؟ نمونه کارت هایی که این بار به شما معرفی می‌کنیم، توسط گروه «عروس پارسه» طراحی شده و لوکس و هنری و البته دست ساز بودن مهمترین ویژگی این کارت هاست که آنها را از نمونه‌های موجود در بازار جدا می‌کند. جالب است بدانید که برخی از ستاره‌های سینما و ثروتمندترین‌ خانواده‌های تهرانی مشتری کارت‌های عروسی این گروه بوده و حتی بعضی‌ها از خارج برای طراحی کارت دعوت عروسی‌شان به گروه «عروس پارسه» سفارش داده‌اند.

کارت دعوت‌های کلاس A
این کارت‌ها در دسته «لاکچری» قرار می‌گیرند و علاوه بر پاکت، یک جعبه بسیار شکیل و منحصر به فرد نیز دارند که با ابریشم یا پارچه‌های خاص دیگر روکش شده است. برای تزئین بعضی از این جعبه ها از سنگ‌ها و نگین‌های تزئینی معروف‌ترین برندهای داخلی و خارجی از جمله «سوارووسکی» استفاده شده است. قیمت هر عدد از این کارت‌ها چیزی حدود 40 تا 70 هزار تومان است.

 

 کارت دعوت‌های کلاس B
کارت‌های دعوت‌های کلاس B ، کارت‌های «ویژه» هستند و در جعبه‌هایی به ابعاد 16*16 قرار می‌گیرند که با استفاده از کاغذهای رنگی خاص روکش شده‌اند. نقوش و طرح‌هایی که در حاشیه این کارت‌ها دیده می‌شود، همگی دستی و با استفاده از چاپ سیلک انجام شده و روبان‌ها و نگین‌های به کار رفته روی آن، جلوه خاصی به کارت بخشیده است. قیمت هر عدد از این کارت‌ها چیزی حدود 14 تا 18 هزار تومان است.

 کارت دعوت‌های کلاس C
کارت‌های کلاس C نیز به اندازه کارت‌های کلاس B شیک و متفاوت هستند اما برای تزئین حاشیه‌شان از چاپ دستی استفاده نشده بنابراین اگر می‌خواهید کمی در این بخش صرفه‌جویی کنید، می‌توانید این کارت‌ها را انتخاب کنید. این نمونه‌ها هم جعبه‌هایی به ابعاد 16*16 دارند و برای زیباتر شدن و داشتن جلوه بیشتر با روبان و نگین تزئین شده‌اند. هر کدام از این کارت‌ها چیزی حدود 8 تا 16 هزار تومان برایتان تمام می‌شود.

 کارت دعوت‌های کلاس D
این کارت ها ارزان‌ترین مدل‌هایی هستند که توسط طراحان گروه پارسه تهیه می‌شوند. البته این ارزانی به خاطر استفاده از مواد اولیه بی‌کیفیت نیست، بلکه کارت‌های کلاس D جعبه ندارند و با طرح‌های چاپ دستی سیلک تزئین نشده‌اند. در این گروه، پاکت‌های زیبا جای قاب را گرفته است. شما می‌توانید هر کدام از این کارت‌ها را با هزینه‌ای معادل 5 تا 12 هزار تومان بخرید.

 

اگه می خوای جشن عروسیت رو توی تالار پذیرایی برگزار کنی، شیک ترین ها رو می تونی اینجا انتخاب کنی.