برای اینکه عروسی متفاوتی داشته باشید گاهی حتی لازم نیست آنقدر ها خرج کنید . داشتن ایده های خلاقانه و جذاب عروسی شما را متفاوت و دریاد ماندنی میکند. یکی از ایده های کاربردی که میتواند برای شما قابل استفاده هم باشد ، ایده استفاده از کاپ کیک ها برای پذیرایی مراسم عروسی است .

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.

تحریریه نوعروس/مستانه تابش: سفارش دادن کاپ کیک برای عروسی سه حسن مهم دارد؛ اول اینکه کاپ کیک ها نسبت به شیرینی های معمولی مدل ها و طرح های جدیدتر و جالبتری دارند و یک سوپرایز برای مهمان ها به شما می آیند. دوم اینکه وقتی کاپ کیک سفارش می دهید دیگر نیازی به سفارش دادن شیرینی به صورت جداگانه ندارید چون سینی کاپ کیک ها را می توانید به راحتی روی میز پذیرایی قرار داده و برای هر نفر یک تا دو عدد بر اساس اندازه کاپ کیک در نظر بگیرید. حسن سوم هم اینکه با سفارش کاپ کیکی که مدل کیک عروسی تان باشد می توانید کیک کوچکتری هم انتخاب کرده و باز هم در هزینه ها صرف جویی کنید چون وقتی کاپ کیک شبیه کیک اصلی باشد، دیگر نیازی به پخش کردن کیک بین همه مهمان ها نیست و همین که کاپ کیک را می چشند، درست مثل این است که از کیک اصلی چشیده اند. 

کاپ کیک های مخصوص ساده پسندها
اگر ساده پسند هستید، این مدل کاپ کیک مناسب عروسی شماست. یک مدل ساده و کلاسیک که با تزئین ترافل یا شکلات میز پذیرایی را زیبا و چشم نواز می کند.

       کاپ کیک هایی با طرح کیک عروسی

                        
کاپ کیک های میوه ای
اگر در فصل بهار و تابستان عروسی می کنید که انواع و اقسام میو ه های خوش طعم و رنگ در بازار هست، در سفارش کاپ کیک هایی با تزئین میوه اصلاً شک نکنید، به خصوص میوه های قرمزی مثل شاه توت و آلبالو و...

          کاپ کیک برای عروسی متفاوت شما

 

 

کاپ کیک های گل گلی
گل و شکوفه، از المان های اصلی هستند که با فضای عروسی هم خوانی زیادی دارند. اگر تم گل را برای سفارش کاپ کیک های عروسی تان می پسندید، دستتان هم برای انتخاب طرح و رنگ و... حسابی باز است. شاید حتی بتوانید به جای یک گل کوچک، یک سبد گل روی کاپ کیکتان داشته باشید. در ضمن انتخاب گل های خشک هم برای تزئین کاپ کیک به خصوص کاپ کیک های شکلاتی، جلوه ای شیک و زیبا دارد. البته برای اینکه مبادا روی خامه ای یا شکلاتی کاپ کیک خراب شود، می توانید از گل های خشک با ساقه بلند استفاده کنید.

        کاپ کیک برای عروسی متفاوت شما

کاپ کیک های عاشقانه
کاپ کیک هایی با تم قلب مخصوص زوج های رمانتیک است که به خصوص با تزئینات شکلاتی حسابی جور در می آید.

       کاپ کیک برای عروسی متفاوت شما

کاپ کیک های فانتزی
کاپ کیک های فانتزی مدل های جسورانه تری دارند و به اصطلاح جوان پسندند. شما می توانید این کاپ کیک ها را با تم رنگی عروسی تان هماهنگ کنید.

     

کاپ کیک های ویژه عروس و داماد
اگر می خواهید کاپ کیک هایتان کاملا با فضای عروسی هماهنگ باشد، بهتر است مدل هایی را سفارش دهید که با المان های مخصوص عروس و داماد مثل کروات و کت و شلوار، لباس عروس، تور عروس، مروارید و... تزئین شده باشد.

   کاپ کیک برای عروسی متفاوت شما

کاپ کیک هایی با طرح کیک عروسی
این مدل کاپ کیک ها برای کسان یمناسب است که از ایده کاپ کیک برای عروسی خوششان میاید ولی همچنان به دنبال کیک عروسی هستند.
   

  

 

 

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.