وقتی همه تلاشتان را کرده‌اید که یک روز شب خاطره‌انگیز را برای همسرتان رقم بزنید، شاید هیچ لباسی بهتر از کت و شلوار آقای باند نتواند ظاهرتان را زیر و رو کرده و شما را همانطور که انتظار می‌رود، خوش‌تیپ‌ترین مرد جشن کند. برای اینکه نمونه کامل یک مامور مخفی آن هم از نوع باند باشید، باید عطای کت و شلوار معمولی را به لقایش ببخشید و کمی بیشتر پول خرج بکنید و یک دست «تاکسیدو» یا به قول فرانسوی‌ها «اسموکینگ» سفارش دهید.

برای عکس و فیلم جشن عروسی اینجا می تونی بهترین آتلیه و با قیمت مناسب انتخاب کنی.

وقتی همه تلاشتان را کرده‌اید که یک روز شب خاطره‌انگیز را برای همسرتان رقم بزنید، شاید هیچ لباسی بهتر از کت و شلوار آقای باند نتواند ظاهرتان را زیر و رو کرده و شما را همانطور که انتظار می‌رود، خوش‌تیپ‌ترین مرد جشن کند. برای اینکه نمونه کامل یک مامور مخفی آن هم از نوع باند باشید، باید عطای کت و شلوار معمولی را به لقایش ببخشید و کمی بیشتر پول خرج بکنید و یک دست «تاکسیدو» یا به قول فرانسوی‌ها «اسموکینگ» سفارش دهید. موقع خرید این نوع کت‌ و شلوار یا انتخاب یک خیاط برای دوختن آن، حتما به نوع برش‌ها دقت کنید هرچه‌قدر برش‌های تاکسیدو بهتر و ظریف‌تر باشد، نتیجه کار هم مطلوب‌تر خواهد بود. در ضمن نقش مهم اتو و خطهایی که روی لباس می‌اندازد را فراموش نکنید. اصلا شما در طول عمرتان جیمزباندی دیده‌اید که شلوارش خط اتو نداشته باشد؟!
اگر از آن دست دامادهایی هستید که تیپ رسمی خیلی باب میلتان نیست، لازم نیست نگران شوید؛ کت و شلوارهای روز جیمزباند عزیز هم می‌توانند انتخاب‌های مناسبی باشند به عنوان مثال کت و شلوار‌های لخت ذغالی رنگ با کراوات طرح‌دار یا کت و شلوار‌های شطرنجی. نکته مهم برای داشتن ظاهر جیمزباندی غیر رسمی این است که به جای سبک لوکس لباس پوشیدن «شون کانری» از دانیل کریگ در «Skyfall» الگوبرداری کنید.ست‌هایی که درکلکسیون بهاره 2013 تاکید زیادی روی آنها شد، شامل«بربری»کت وشلوارخاکستری وسرمه‌ای باپیراهن ساتن سفید وکراوات باریک یا یک دست تاکسیدو به رنگ روشن و قد کوتاه بود.برای کامل کردن تیپ جیمزباندی خود در روزعروسی‌تان به یک جفت کفش شیک و مناسب هم احتیاج دارید. شخص آقای باند علاقه بسیار زیادی به کفش‌های مشکی«کراکت» وبوت‌های«جونزتتبری»دارد. شاید به این دلیل که این کفش‌ها به اوکمک می‌کنند تاسریعتر فرارکند و ازانفجارها جان سالم به دربرد،اما مطمئن باشیدبرای شما کاربردی دیگرخواهند داشت: با پوشیدن یک جفت از این کفش‌ها می‌توانید تمام مدت جشن سرپا باشید بدون این که در پاهایتان ذره‌ای احساس خستگی کنید.

اگه دوست داری یه جشن خونوادگی و شیک توی باغ تالار داشته باشی لیست کامل رو اینجا ببین.