شاید پول زیادی خرج ناخن های دست یا آرایش صورتتان یا کاهش وزن تان می کنید اما بهتر است قبل از اینکه دست به جیب شوید، این مطلب را تا انتها بخوانید چون گاهی اوقات جذابیت شما برای همسرتان دقیقا در همان نقطه ای است که اصلا فکرش را هم نمی کنید

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.

تحریریه نوعروس / مینو سلیمی:اما با کمی رسیدگی به آن ها می توانید همیشه در چشم همسرتان خواستنی و جذاب و برانگیزاننده باشید.

پا
وقتی در مورد جذابیت جنسی صحبت می کنیم معمولا پا اولین نقطه بدن نیست که به ذهن می رسد اما دیدن خانمی که کفش پاشنه بلند پوشیده یا در حال لاک زدن به ناخنش است برای همسران جذاب و تحریک کننده است. علاوه بر این مردها دوست دارند همسرشان قوزکی کوچک داشته باشند و ساق پایشان خیلی تپل نباشد.

کمر
گاهش اوقات کمر شما آن کاری را با همسرتان می کند که از صد تا لباس خواب آنچنانی هم بر نمی آید! حتی پوشیدن لباس هایی که پشت باز دارند هم در طول روز می تواند همسرتان را جوری تحریک کند که برای رسیدن شب و حضور شما در اتاق خواب لحظه شماری کند. علاوه بر این تتو خانم ها در ناحیه شانه و پایین کمر نیز برای بعضی از آقایان جذابیت خاصی دارد که البته بهتر است دو نکته را قبل از تتو کردن به خاطر داشته باشید؛ اول اینکه مطمئن شوید همسرتان مخالفتی با این کار ندارد و دوم اینکه فراموش نکنید تتو برای همیشه ماندگار بوده و به این راحتی ها قابل حذف از بدن شما نیست.

شکم
همه مردها از داشتن همسری که شکمی صاف و حتی سیکس پک داشته باشد حسابی لذت می برند. یادتان باشد که شکم خانم ها یکی از تحریک کننده ترین نقاط بدنشان است به خصوص اگر پوستی نرم داشته و عضلانی باشد.

 

کدام نقاط بدن شما برای همسرتان جذاب تر است؟


مو
اینکه همسر شما از چه مدل و رنگ و حالت مویی خوشش می آید یک مساله کاملا شخصی است که باید با مهارت از زیر زبانش بکشید! اما مهم تری از همه این است که به موهایتان برسید تا همیشه خوش بو، تمیز و براق باشند.

ران
کافیست چند باری تمرین کنید و درست راه رفتن را یاد بگیرید تا ببینید که چطور با کمی دقت و پیچ و تاب دادن به ران هایتان می توانید شوهرتان را دوباره و به شدت عاشق کنید جوری که اتاق خوابتان برایش حکم سوئیت ماه عسل لوکس ترین هتل دنیا را داشته باشد. اجازه ندهید ران هایتان بیش از حد چاق یا سلولیتی شود چون اصلا منظره جالبی نخواهد داشت.

لبخند
لب ها در زندگی زناشویی فقط به درد بوسیدن نمی خورند بلکه شما با کمی لبخند هم می توانید دل شوهرتان را به دست بیاورید. یادتان باشد که همسر شما به سختی می تواند به همسرش که لبخندی زیبا به لب داشته و کمی از دندان های سفیدش را به نمایش گذاشته، نه بگویند. البته لب ها فقط از نظر جنسی برای مردها جذاب نیستند بلکه چون با لبخندتان می توانید به همسرتان نشان دهید که بلد است چطور شما را خوشحال کند از این کار لذت می برد.

 


 

چشم ها
لازم نیست همیشه آرایش خلیجی داشته باشید تا آنقدر چشم هایتان را بکشید و ریمل بزنید که حالت اصلی شان کاملا فراموش شود. ولی اصلا از رسیدگی به چشم هایتان غافل نشوید چون نظرسنجی مجله معتبر کازموپولیتن نشان داده که چشم های یک زن حتی از سینه ها یا موهایش هم برای همسرش جذاب تر است
.

 

برای عروسی لوکس، شاد و دورهمی می تونی این لیست رو ببینی.