شاید برای شما کمی عجیب و غریب به نظر برسد؛ اما کیت وینسلت که بعد از بارداری‌اش حسابی وزن اضافه کرده بود، حاضر است روی این کاهش وزنش که بر اساس تحلیل اجزای صورت است قسم بخورد!

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.


الیزابت گیباد یکی از مشهورترین متخصصان تغذیه دنیاست که معمولا فقط ستاره‌ها را ویزیت می‌کند. او چند سال قبل برنامه کاهش وزنی ابداع کرد که بر مبنای تجزیه و تحلیل اجزای صورت و تغییراتشان استوار است. در این برنامه غذایی بافت و شکل صورت است که حرف اول را در تشخیص بیماری‌های اجزای داخلی بدن می‌زند و رژیم غذایی هم جوری تنظیم می‌شود که این بیماری‌ها رفع و وزن بدن کاهش پیدا کند. به عنوان مثال داشتن منافذ باز روی پوست صورت به معنای بالا بودن اسیدیته بدن و گونه‌های سرخ و پف‌آلود هم عدم تحمل شیر و محصولات لبنی است.
‌علاوه‌بر این تعییر در رنگ پوست و ظاهر و چین و چروک‌های صورت هم می‌تواند نشانه خوبی از کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی باشد که گیباد آنها را دوازده ماده مغذی اصلی می‌نامد.

از کجا شروع کنیم؟
این برنامه غذایی با یک برنامه دو روزه پاکسازی و سم‌زدایی بدن شروع می‌شود که اجزایش بر اساس ویژگی‌های صورت و چهره هر کسی متفاوت است. بعد از آن باید یک رژیم بسیار سفت و سخت دو هفته‌ای بگیرید که البته نوع آن برای همه افراد یکسان است.
کسانی که این رژیم را می‌گیرند باید دور کربوهیدرات تصفیه شده از جمله نان سفید را خط بکشند و فقط برنج قهوه‌ای یا ماکارونی و پاستای سبوس‌دار بخورند.
علاوه بر این توصیه می‌شود که از نوشیدنی‌های حاوی کافئین نیز دوری کنید؛ چون کافئین باعث از دست رفتن آب بدن شده و محرک سردرد، استرس و بی‌خوابی است.

غذاهای مجاز در رژیم تحلیل اجزای صورت
نان گندم کامل، ماکارونی سبوس‌دار، برنج قهوه‌ای، سیب‌زمینی، جو، کره بدون نمک، سالاد، سبزیجات بخارپز و میوه‌های تازه.
به عنوان مثال اگر بخواهید این رژیم را دنبال کنید باید در دور روز اول برای صبحانه دو عدد پرتقال و عدد گریپ‌فروت، برای میان وعده صبح یک لیوان آب میوه مثل آب شاتوت یا توت‌فرنگی، برای ناهار یک قاچ هندوانه و یک عدد سیب متوسط و کمی انگور بخورید. میان عده عصر هم شامل دو عدد نارنگی و شام شامل یک عدد موز، سه تکه کوچک بیسکوئیت جو و یکی، دو برش آناناس است.
در دو هفته بعد باید برای صبحانه نان جو با خیار و گوجه‌فرنگی و کره بدون نمک بخورید. برای ناهار هم یک ظرف بزرگ سالاد و یک عدد سیب‌زمینی پخته با کره بدون نمک و برای شام سینه مرغ کباب‌شده با سبزیجات بخارپز پیشنهاد می‌شود.

این رژیم به درد شما می‌خورد؟
اگر آلرژی غذایی دارید، به کالری پایین در برنامه غذایی‌تان حساسید، عاشق گوشت شکلات و لبنیات هستید، تحمل رژیم‌های یکنواخت با غذاهای محدود را ندارید و آنقدر به کافئین عادت دارید که نمی‌توانید از خیرش بگذرید، بهتر است اصلا سراغ این رژیم نروید.

همین حالا از بهترین آتلیه های عروس تهران درخواست قیمت کن.